Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 319 219 PLN

Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00227647

Zamawiający

POWIATOWY URZĄD PRACY W WEJHEROWIE

USŁUGOWA 11

84-200 Wejherowo, Pomorskie

NIP: 5881141038

REGON: 191927728

Opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja 40%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 4 do SWZ

Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu podmiot trzeci podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Kosztorys ofertowy

Kosztorys_ofertowy_345714.pdf

Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych

Specyfikacja techniczna.pdf

Załącznik nr 9 do SWZ

Załącznik nr 9 do SWZ Wykaz kierowników robót w postepowaniu o udzielenie zamówienia podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Załącznik nr 2 do SWZ

Załącznik nr 2 do SWZ formularz ofertowy podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Załącznik nr 5 do SWZ

Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie o przynalezności lub braku przynależności do grupy kapitałowej podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Projekt techniczny/wykonawczy (aktualizacja)

Projekt techniczny podjazdu dla niepełnosprawnych aktualizacja.pdf

Załącznik nr 7 do SWZ

Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Załącznik nr 6 do SWZ

Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz najwazniejszych robót budowlanych podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Załącznik nr 1 do SWZ

Załącznik nr 1 do SWZ - Wzór umowy podjazd dla niepełnosprawnych bud.B PUP w Wejherowie.pdf

Załącznik nr 3 do SWZ

Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

Załącznik nr 8 do SWZ

Załącznik nr 8 do SWZ Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów Wykonawcy podjazd dla niepełno. PUP Wejherowo.docx

SWZ

SWZ podjazd dla niepełnosprawnych bud.B PUP w Wejherowie - podpisany.pdf

Informacja z otwarcia ofert

Informacja z otwarcia ofert 20.05.2026 r..pdf

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY I ODRZUCENIU OFERTY 27.05.2026 R..pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
LEHMANN SP. Z .O. S.K. KIEŁPINO 5892053527

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 LEHMANN SP. Z .O. S.K. (KIEŁPINO) Umowa podpisana 319 219 PLN 319 219 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej)

Najniższa cena

319 219 PLN

Średnia cena

319 219 PLN

Najwyższa cena

319 219 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
LEHMANN SP. Z .O. S.K. KIEŁPINO 1 319 219 PLN 319 219 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 3 przetargów

Min: 319 219 PLN Średnia: 586 534 PLN Max: 853 848 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych
dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W WEJHEROWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191927728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: USŁUGOWA 11

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pupwejherowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wejherowo.praca.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych
dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b005205-b4f2-4948-8d7d-ce46db5c7216

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091131/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b005205-b4f2-4948-8d7d-ce46db5c7216

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja odbywa się za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl). Wymagany dostęp do Internetu i aktualnej przeglądarki. Szczegółowe wymagania określa regulamin Platformy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych dla budynku B Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45262520-2 - Roboty murowe

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-26

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunek dotyczy zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca musi dysponować osobą z uprawnieniami budowlanymi oraz wykazać wykonanie w ostatnich 3 latach co najmniej 2 robót budowlanych (podjazdy, rampy lub infrastruktura zewnętrzna) o wartości min. 200 000 zł brutto każda.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-19 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-19 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.05.2026
Termin składania ofert
19.05.2026 08:00
Wartość umowy
319 219 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262400-5 (Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej) 45223100-7 (Montaż konstrukcji metalowych) 45262520-2 (Roboty murowe) 45223210-1 (Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali) 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45262311-4 (Betonowanie konstrukcji) 45431000-7 (Kładzenie płytek) 45410000-4 (Tynkowanie) 45233253-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych) 45421131-1 (Instalowanie drzwi) 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych 45262520-2 - Roboty murowe 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji 45431000-7 - Kładzenie płytek 45410000-4 - Tynkowanie 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych 45421131-1 - Instalowanie drzwi

Okres realizacji

do 2026-08-26