Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (5 dni)
Wymiana nawierzchni przy budynku magazynowo-socjalnym w oddziale zewnętrznym Aresztu Śledczego w Olsztynie
Numer referencyjny: DKW.2232.3.2026.KC
Zamawiający
Areszt Śledczy w Olsztynie
al. Józefa Piłsudskiego 3
10-575 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7391044553
REGON: 000590450
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 85 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg)
Najniższa cena
21 843 PLN
Średnia cena
959 146 PLN
Najwyższa cena
9 734 611 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. Kwidzyn | 8 | 1 334 319 PLN | 6 671 594 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „TUGA” Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 5 | 307 853 PLN | 1 539 266 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TUGA’’ Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 4 | 227 540 PLN | 910 161 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe TUGA Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 4 | 722 585 PLN | 2 167 755 PLN |
| PPU TUGA Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 4 | 311 094 PLN | 622 188 PLN |
| COLAS Polska Sp. z o.o. Palędzie | 4 | 106 283 PLN | 106 283 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane SANBUD Sp. z o.o. Olsztyn | 4 | 53 794 PLN | 107 588 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o .o . Lidzbark Warmiński | 3 | 2 537 796 PLN | 7 613 388 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TUGA Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański | 3 | 319 370 PLN | 638 739 PLN |
| MABAU Polska Sp. z o.o. Baniocha | 2 | 1 614 900 PLN | 3 229 799 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej na drogę publiczną przy ul. Dworcowej w Rucianem-Nidzie.
2026-09-04 06:49:42Z
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity
2026-09-02 10:02:57Z
Remont DP nr 1119N Balewo - Wiśniewo
2026-09-01 10:22:14Z
Remont DP nr 1121N Kępniewo - Rachowo - Wiśniewo. Etap I
2026-09-01 10:08:38Z
Remont ulicy Słowackiego i Zwycięstwa w Pasłęku
2026-09-01 08:02:21Z
„Remont drogi wojewódzkiej nr 537 Lubawa - Pawłowo w lok od km 12+998 do km 16+650 (Marwałd).”
2026-08-26 05:49:20Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1588N na odcinku od Szczeciniaka do Solanki w ramach ''Powiatowego Programu Droga do Zdrowia"
2026-08-20 09:55:51Z
Przebudowa drogi w miejscowości Grzegorze
2026-08-18 06:04:43Z
PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI ULICY HANKI ORDONÓWNY W OSTRÓDZIE
2026-08-12 08:20:36Z
Remont drogi powiatowej nr 1348N odc. Osiek - Kwitajny Wielkie
2026-08-11 08:03:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403765 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni przy budynku magazynowo-socjalnym w oddziale zewnętrznym Aresztu Śledczego w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Olsztynie
1.3.) Oddział zamawiającego: AS Olsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Józefa Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-575
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895248600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_olsztyn@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana nawierzchni przy budynku magazynowo-socjalnym w oddziale zewnętrznym Aresztu Śledczego w Olsztynie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af2d8579-8776-4e15-9042-65f1a4208979
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00143583/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana nawierzchni przy budynku magazynowo-socjalnym w oddziale zewnętrznym Aresztu Śledczego w Olsztynie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/oisw_olsztyn3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/oisw_olsztyn
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania zostały szczegółowo opisane w Rozdziale 11 i 12 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zawarty w Rozdziale 23 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DKW.2232.3.2026.KC
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana nawierzchni przy budynku magazynowo-socjalnym w oddziale zewnętrznym Aresztu Śledczego w Olsztynie
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Szczegółowy rodzaj i zakres zmian oraz warunków ich wprowadzenia został szczegółowo opisany w projektowanych postanowieniach umowy, w § 16 Zmiana umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/oisw_olsztyn
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30