Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (5 dni)
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych oraz stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych
Numer referencyjny: KP.260.14.2026.KT
Zamawiający
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Grębałowska 23/25
01-808 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1181765177
REGON: 10858838000000
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
Załączniki do OPZ
Załączniki do OPZ.zip
Załączniki nr 3 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 3 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
SWZ - KP.260.14.2026.KT
SWZ - KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 2 do SWZ PPU KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 2 do SWZ PPU KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 7 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 7 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 5 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 5 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 4 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 4 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 8 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 8 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 6 do SWZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 6 do SWZ KP.260.14.2026.KT.doc
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.14.2026.KT
Załączniki nr 1 do SWZ OPZ KP.260.14.2026.KT.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ 14 KP.260.14.2026.KT
Wyjaśnienia treści SWZ 14 KP.260.14.2026.KT.docx
Wyjaśnienia ZMIANA treści SWZ 14 KP.260.14.2026.KT
Wyjaśnienia ZMIANA treści SWZ 14 KP.260.14.2026.KT.docx
Ogłoszenie nr 2026BZP 0042392201.pdf
Ogłoszenie nr 2026BZP 0042392201.pdf
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
21 384 PLN
Średnia cena
1 251 650 PLN
Najwyższa cena
18 963 148 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa | 4 | 810 000 PLN | 3 240 000 PLN |
| Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków | 2 | 887 710 PLN | 1 775 420 PLN |
| Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby | 2 | - | - |
| „Antałek” Konrad Dudziec Goworowo | 2 | - | - |
| Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom | 2 | 1 294 575 PLN | 2 589 150 PLN |
| PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów | 2 | 332 682 PLN | 665 363 PLN |
| INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 784 100 PLN | 1 568 200 PLN |
| ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 289 848 PLN | 579 696 PLN |
| SOLAR GLASS SP. Z O. O. Radom | 2 | 1 059 034 PLN | 2 118 068 PLN |
| "MR GLOBAL" Marta Laskowska Kobyłka | 1 | 419 600 PLN | 419 600 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wymiana systemu wentylacji hybrydowej w Elblągu przy ul. Piechoty 16 i 17
2026-09-04 12:41:52Z
Przebudowa ciągów dróg powiatowych na terenie Powiatu Łosickiego
2026-09-04 12:28:49Z
Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Robertów
2026-09-04 11:59:39Z
Przebudowa istniejącego budynku pałacu w ramach rewaloryzacji zespołu budowlanego wilii „Arkada” w Ząbkach – etap II dach
2026-09-04 11:48:19Z
Remont dachu budynku głównego i poddasza w budynku NBP Oddziału Okręgowego w Szczecinie
2026-09-04 10:31:52Z
Budowa ulicy Spokojnej w miejscowości Brańszczyk
2026-09-04 09:56:07Z
Termomodernizacja remizo-świetlicy w msc. Rozwory
2026-09-04 09:25:16Z
Termomodernizacja remizo-świetlicy w msc. Rozwory
2026-09-04 09:10:23Z
Termomodernizacja i adaptacja budynku komunalnego
2026-09-04 08:53:41Z
Modernizacja wnętrza budynku Szkoły Podstawowej w Lesznie wraz ze wzmocnieniem fundamentów
2026-09-04 08:41:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403487 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych oraz stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN w Dzielnicy Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 10858838000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grębałowska 23/25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-808
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgn-bielany.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bielany.um.warszawa.pl/waw/zgn-bielany
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych oraz stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1de0ce23-b740-443f-a636-f2afa179bf19
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019887/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1de0ce23-b740-443f-a636-f2afa179bf193.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce
„Formularze” („Formularze do komunikacji”) lub poczty elektronicznej. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” lub poczty
elektronicznej odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
2. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub cyfrowego odwzorowania dokumentów lub oświadczeń musi
być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu
sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji
elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r, poz. 2452)
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XI SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): W zakresie danych osobowych w związku z przetwarzaniem danych zgodnie z ustawą z
dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. Grębałowska 23/25, 01-808 Warszawa (dalej:
„ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy”) przetwarza dane zawarte w ofertach albo wnioskach o dopuszczenie do udziału w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, znajdujące się w publicznie dostępnych rejestrach (Krajowy Rejestr Sądowy,
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, Krajowy Rejestr Karny) w celu prowadzenia postępowań w
sprawie zamówienia publicznego na postawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z
2026 r., poz. 793).
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XXII SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: KP.260.14.2026.KT
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych i stolarki okiennej i witryn w budynku użytkowym 100% własności m.st. Warszawy, zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Część 1
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych 100% własności m.st. Warszawy, zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w:
— Załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami
— Załączniku nr 2 – Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający udostępnia przedmiary robót (Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami), stanowiące materiał informacyjny (pomocniczy) o zakresie przedmiotu zamówienia.
Przedmiary robót należy traktować jako poglądowe, mogące pomóc przy opracowaniu oferty.
Od Wykonawcy zależy w jakim stopniu je wykorzysta.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: W celu wyboru najkorzystniejszej oferty, Zamawiający przyjął następujące kryteria - odpowiednio dla każdej części zamówienia (część I , część II), przypisując im odpowiednio wagę:
• Cena brutto (Pc) – 60%
• Wydłużenie okresu gwarancji (Pg) - 40%
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XVII SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużenie okresu gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych i stolarki okiennej i witryn w budynku użytkowym 100% własności m.st. Warszawy, zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Część 2
Wymiana stolarki okiennej i witryn w lokalach użytkowych 100% własności m.st. Warszawy, zarządzanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w:
— Załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami
— Załączniku nr 2 – Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający udostępnia przedmiary robót (Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia ( STWIOR) wraz z załącznikami), stanowiące materiał informacyjny (pomocniczy) o zakresie przedmiotu zamówienia.
Przedmiary robót należy traktować jako poglądowe, mogące pomóc przy opracowaniu oferty.
Od Wykonawcy zależy w jakim stopniu je wykorzysta.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-18
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: W celu wyboru najkorzystniejszej oferty, Zamawiający przyjął następujące kryteria - odpowiednio dla każdej części zamówienia (część I , część II) przypisując im odpowiednio wagę:
• Cena brutto (Pc) – 60%
• Wydłużenie okresu gwarancji (Pg) - 40%
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale XVII SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużenie okresu gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
DOTYCZY CZĘŚCI I/II1) wiedza i doświadczenie
Za spełniających warunek udziału w postępowaniu Zamawiający uzna Wykonawców, którzy wykażą, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonali1 (zakończyli) w sposób należyty co najmniej 1 robotę budowlaną odpowiadającą swoim rodzajem robocie stanowiącej przedmiot zamówienia o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 złotych brutto, która obejmowała swoim zakresem min. wymianę stolarki okiennej.
W przypadku składania oferty na jedną albo dwie części zamówienia wystarczającym jest wykazanie się przez Wykonawcę wykonaniem 1 roboty budowlanej, o której mowa powyżej.
UWAGA 1!
¹ Za wykonaną robotę Zamawiający uzna taką robotę, której przedmiot został odebrany przez Zamawiającego jako wykonany w sposób należyty oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończony.
Przez jedną robotę budowlaną Zamawiający rozumie jedno zadanie inwestycyjne wykonane w ramach jednej umowy.
Okresy wyrażone w latach lub miesiącach, o których mowa w tym punkcie, liczy się wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert.
2) kwalifikacje zawodowe
Wykonawca spełni niniejszy warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje osobą zdolną do wykonania zamówienia o kwalifikacjach zawodowych, doświadczeniu i wykształceniu niezbędnym do wykonania zamówienia, tj.:
a) dysponuje co najmniej jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej co najmniej w ograniczonym zakresie i aktualne zaświadczenie o wpisie do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa RP.
W przypadku gdy Wykonawca składa ofertę na 1 albo na wszystkie części wystarczającym jest wykazanie się przez Wykonawcę dysponowaniem co najmniej 1 osobą, która posiada uprawnienia budowlane, o których mowa powyżej
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale VI SWZ
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
1. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
wykaz osób stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
(dotyczy warunku określonego w rozdziale VI ust. 1 pkt. 2) lit a SWZ).
w przypadku gdy Wykonawca składa ofertę na 1 albo na wszystkie części wystarczającym jest wykazanie się przez Wykonawcę dysponowaniem co najmniej 1 osobą, która posiada uprawnienia budowlane, o których mowa w rozdziale VI ust. 1 pkt. 2) lit a SWZ
2. wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty;
wykaz robót budowlanych stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
(dotyczy warunku określonego w rozdziale VI ust. 1 pkt 1) SWZ)
w przypadku składania oferty na jedną albo dwie części zamówienia wystarczającym jest wykazanie się przez Wykonawcę wykonaniem 1 roboty budowlanej, o której mowa w rozdziale VI ust. 1 pkt 1) SWZ
Uwaga!
Do niniejszego wykazu należy załączyć dowody określające, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych, wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz o którym mowa powyżej dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
Szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale VIII SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiająpełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w
sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w
Rozdziale VIII SWZ (oświadczenie stanowi Załącznik nr 4 do SWZ), składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w oświadczeniu zgodnym z art. 117 ust. 4 ustawy
Pzp (oświadczenie stanowi Załącznik nr 8 do SWZ), które roboty lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Oświadczenie powinno zostać złożone wraz z ofertą.
Szczegółowe informacje zostały określone w SWZ
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe postanowienia dot. zmian umowy znajdują się w załączniku nr 2 doSWZ tj. w projektowanych postanowieniach umowy w szczególności w par. 12
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-07
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
1. Wykaz dokumentów składanych wraz z ofertą został określony w rozdziale VIII SWZ - UST 1Uwaga
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, do oferty należy załączyć DODATKOWO –
dokumenty określone w rozdziale VIII SWZ - UST 2
W przypadku gdy wykonawca polega na potencjale podmiotu trzeciego, do oferty należy załączyć DODATKOWO -
dokumenty określone w rozdziale VIII SWZ - UST 3
2. Szczegółowe informacje dotyczące podstaw wykluczenia zostały określone w rozdziale VII SWZ
3. W przypadku gdy wykonawca polega na potencjale podmiotu trzeciego - szczegółowe informacje zostały określone w rozdziale IX SWZ
4. Certyfikacja Wykonawców ( Szczegółowe informacje zostały określone w SWZ)
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- 10.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-18