Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 07.09.2026 07:00 (3 dni)
X-XII - dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej ul. Babińskiego 25 w Krakowie
Numer referencyjny: Żyw.26.2.2026
Zamawiający
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE UL. BABIŃSKIEGO 25
ul. dr. Józefa Babińskiego 25
30-393 Kraków, Małopolskie
NIP: 9441166183
REGON: 000295047
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Część 8
Dokumenty zamówienia
SWZ 2026
SWZ 2026.docx
1 G - Formularz asortymentowo-cenowy
1 G - RÓŻNE X-XII 2026.xlsx
Załącznik 2
Załącznik 2.docx
1 E - Formularz asortymentowo-cenowy
1 E - WARZYWA X-XII 2026.xlsx
1 B - Formularz asortymentowo-cenowy
1 B - MLEKO X-XII 2026.xlsx
1 A - Formularz asortymentowo-cenowy
1 A - PIECZYWO X-XII 2026.xlsx
Załącznik 5 wzór umowy
Załącznik 5 wzór umowy PODPIS.pdf
1 D - Formularz asortymentowo-cenowy
1 D - MROŻONKI X-XII 2026.xlsx
1 C - Formularz asortymentowo-cenowy
1 C - MIĘSO X-XII 2026.xlsx
załącznik 4
załącznik 4.docx
1 H - Formularz asortymentowo-cenowy
1 H - JAJA X-XII 2026.xlsx
1 F - Formularz asortymentowo-cenowy
1 F - CYTRUSY X-XII 2026.xlsx
Załącznik 1 - Formularz ofertowy
Załącznik 1 - Formularz ofertowy.docx
załącznik 3
załącznik 3.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 38 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie)
Najniższa cena
325 PLN
Średnia cena
44 756 PLN
Najwyższa cena
440 066 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHUP "KŁOS-POL" Podegrodzie | 5 | 8 806 PLN | 44 032 PLN |
| PHUP "KŁOS-POL" Podrzecze | 3 | 32 577 PLN | 97 732 PLN |
| Hurtownia przetworów owocowo-warzywnych "ROAND" A. Pieniążek, R Pieniążek spółka jawna Nowy Sącz | 2 | 27 643 PLN | 55 286 PLN |
| Jerzy Szkaradek Nowy Sącz | 2 | 4 200 PLN | 8 592 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ RYDZYK ZOFIA KWAŚNIÓW GÓRNY | 1 | - | - |
| „SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ANDRYCHÓW | 1 | 30 159 PLN | 30 159 PLN |
| „SPOŁEM” POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Andrychów | 1 | 105 058 PLN | 105 058 PLN |
| Małopolska Spółdzielnia handlowa Wizan Andrychów | 1 | - | - |
| PPUH Patrycja i Paweł RYdzyk Zofia Kwaśniów Górny | 1 | 10 426 PLN | 10 948 PLN |
| Piekarnia Mechaniczna Wąs Marcin Osiek | 1 | 440 066 PLN | 440 066 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Miasta Nowego Sącza.
2026-08-05 09:46:49Z
Dostawy pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich, mąki pszennej.
2026-07-30 09:06:07Z
Dostawa pieczywa
2026-07-15 09:41:47Z
Dostawa wyrobów piekarniczo-ciastkarskich dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.
2026-07-15 05:43:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401558 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
X-XII - dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej ul. Babińskiego 25 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE UL. BABIŃSKIEGO 25
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295047
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. dr. Józefa Babińskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-393
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsbab.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=303&dok=struktura
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
X-XII - dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej ul. Babińskiego 25 w Krakowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97ff9fd0-e898-4705-9a80-5b81dba3c151
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037018/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 II półrocze 2026 Dostawa żywności
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97ff9fd0-e898-4705-9a80-5b81dba3c1513.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zawarte w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zawarte w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: Żyw.26.2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 8
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pieczywo
4.2.6.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mleko, produkty mleczarskie
4.2.6.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mięso, wędliny, drób
4.2.6.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mrożonki
4.2.6.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
15221000-3 - Ryby mrożone
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Warzywa i owoce świeże
4.2.6.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
15331130-7 - Fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 6
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Owoce tropikalne i cytrusowe
4.2.6.) Główny kod CPV: 03222100-4 - Owoce i orzechy tropikalne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 7
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Różne produkty spożywcze
4.2.6.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 8
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Jaja świeże konsumpcyjne
4.2.6.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena – 100%,
1. W przyjętym kryterium można uzyskać maksymalnie 100 punktów. W celu porównania ofert Zamawiający przyjmuje wartość oferty brutto.
2. Ilość uzyskanych punktów przez poszczególnych Wykonawców będzie obliczana wg wzoru:
k = (Cena min. / Cena bad.) x 100%, gdzie:
k – ilość punktów uzyskana przez poszczególnych wykonawców
Cena min. – najniższa oferowana cena
Cena bad. – cena oferty badanej
1 % odpowiada w punktacji 1 pkt
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przepisami art. 112 ust. 2, ustawy PZP oraz w niniejszej Specyfikacji a mianowicie: posiadają zdolność techniczną lub zawodową zapewniającą wykonanie zamówienia.Warunek zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że dysponuje samochodem dostosowanym do przewozu żywności, spełniającym wszystkie wymagania określone stosownymi przepisami.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie w załączniku do SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie w załączniku do SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna), ustanawiają wówczas pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy (do oferty należy dołączyć odpowiednie pełnomocnictwo). Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik pozostałych. W takim przypadku warunki udziału w postępowaniu, dotyczące Wykonawcy, odnoszą się odpowiednio do Wykonawców, którzy ubiegają się wspólnie o zamówienie publiczne. Oferta musi być podpisana w taki sposób, aby prawnie zobowiązywała wszystkie podmioty występujące wspólnie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień umowy z wybranym Wykonawcą w następujących okolicznościach:• zmiany będą korzystne dla Zamawiającego
• konieczność wprowadzenia zmian nie wyniknie z przyczyn powstałych po stronie Zamawiającego ani Wykonawcy - indeksacja wynagrodzenia umownego w związku ze zmianą stawek podatku VAT – może to nastąpić po dniu wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego stawki VAT.
• Na podstawie art. 455 ust. ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-07 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- 07.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
3 miesiące