Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
Numer referencyjny: WSZ.DZPiZ.261.1.27/2026
Zamawiający
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH
ul. dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice, Łódzkie
NIP: 8361081857
REGON: 000657119
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k. | Andrychów | 5512478405 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k. (Andrychów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 26 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)
Najniższa cena
144 PLN
Średnia cena
90 388 PLN
Najwyższa cena
418 200 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FORTIQ Spółka ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 5 | 5 246 PLN | 26 230 PLN |
| AVEXA Damian Pałaszewski Warszawa | 4 | 18 155 PLN | 54 320 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARKAMA Henryk Sołyga Łęka Opatowska | 2 | 21 800 PLN | 21 800 PLN |
| TYTAN Przedsiębiorstwo Handlowe Balcerzak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gostynin | 2 | 7 935 PLN | 15 870 PLN |
| GREENERGY PIOTR SZULC Łódź | 2 | 249 014 PLN | 498 027 PLN |
| Riello Delta Power Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| LCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Cieszyn | 1 | 2 232 PLN | 2 232 PLN |
| LCG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Cieszyn | 1 | - | - |
| SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k. Andrychów | 1 | - | - |
| AVEXA DAMIAN PAŁASZEWSKI Warszawa | 1 | 6 585 PLN | 6 585 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
2026-09-01 12:05:24Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w gminie Brąszewice w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” część II
2026-08-12 09:32:19Z
Dostawa agregatów prądotwórczych
2026-08-11 11:32:50Z
Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych wraz z zainstalowaniem przyłączy do budynku
2026-07-30 07:21:00Z
Zakup sprzętu w ramach zadania pn. „ Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Tomaszowskiego w zakresie zadań własnych
2026-07-22 10:25:48Z
Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-05-27 11:35:58Z
Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-05-27 11:35:58Z
Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2025 rok (część nr 1)
2026-05-15 09:10:25Z
Dostawa wraz z rozmieszczeniem i uruchomieniem agregatów prądotwórczych oraz infrastruktury towarzyszącej na potrzeby wydarzenia „Juwenalia 2026”.
2026-05-12 07:44:05Z
Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego związana z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-05-07 07:36:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342193 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000657119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. dr. Stanisława Rybickiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468340821
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.gutkowska@wsz-skier.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalskierniewice.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5289621-0508-4e36-ab2a-722148e5d565
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://wsz-skierniewice.ezamawiajacy.pl/pn/wsz-skierniewice/demand/306064/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://wsz-skierniewice.ezamawiajacy.pl/pn/wsz-skierniewice/demand/306064/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zostały opisane w Rozdziale XI i XII SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zostały opisane w Rozdziale XIX
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: WSZ.DZPiZ.261.1.27/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego”
w ramach:
„Umowy dotacji Nr 205/Z/O/2026 z 24 czerwca 2026r z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych związanych z ochroną ludności I obroną cywilną, realizowanych w ramach Programu Ochrony Ludności I Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 (Obszar II) pod nazwą: Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ – Zestawienie parametrów technicznych oraz Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Skrócenie terminu wykonania zamówienia „T”
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
został opisany w dokumentach postępowania7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-23 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://wsz-skierniewice.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-23 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-21
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.07.2026
- Termin składania ofert
- 28.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
90 dni