Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Zakup aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Oddziału Ginekologii
Numer referencyjny: D-41/P/26
Zamawiający
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
ul. Bursztynowa 2
04-749 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 9521789325
REGON: 010669853
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)
Najniższa cena
265 PLN
Średnia cena
65 472 PLN
Najwyższa cena
786 216 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o. Bydgoszcz | 8 | 61 549 PLN | 15 683 PLN |
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin | 3 | 7 900 PLN | 23 701 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 311 144 PLN | 311 144 PLN |
| BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 11 599 PLN | 11 599 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 44 347 PLN | 143 759 PLN |
| NEO PLUS SP. Z O.O. Piotrków Trybunalski | 2 | - | - |
| Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 050 PLN | 61 549 PLN |
| Medeir Przemysław Fila Zielona Góra | 2 | - | - |
| MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o warszawa | 1 | 229 824 PLN | 229 824 PLN |
| NEOMED Barbara Stańczyk Piaseczno | 1 | 4 385 PLN | 4 385 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
2026-08-28 12:24:23Z
Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026
2026-08-28 06:24:23Z
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
2026-08-27 14:26:43Z
Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026
2026-08-27 08:57:56Z
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
2026-08-26 09:37:10Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402984 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Oddziału Ginekologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010669853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bursztynowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-749
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mssw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mssw.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Oddziału Ginekologii
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea3cd132-e46f-4e74-9caf-358eabd4f78c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033318/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.32 Zakup aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej i Oddziału Ginekologii
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://mssw.ezamawiajacy.pl/pn/mssw/demand/313969/notice/public/details3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mssw.ezamawiajacy.pl/pn/mssw/demand/313969/notice/public/details
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji:
1.1. Za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet, poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji.
2. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę.
3. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet l lub https://oneplace.marketplanet.pl
4. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma zakupowa Nazwa Jednostki tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl
5. Ogólne zasady korzystania z Platformy określa SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie, adres: ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa;
2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogę się kontaktować w sprawach przetwarzania moich danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: iod@mssw.pl;
3) Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie art. 275 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (dalej ustawa Pzp) - w odniesieniu do postępowań poniżej progów unijnych oraz na podstawie art. 132 ww. ustawy w odniesieniu do postępowań powyżej progów unijnych;
4) Dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom, z którymi administrator zawarł umowę w związku z realizacją usług na rzecz administratora (np. kancelarią prawną, dostawcą oprogramowania, zewnętrznym audytorem, zleceniobiorcą świadczącym usługę z zakresu ochrony danych osobowych). odbiorcami danych osobowych Wykonawcy będą również osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp;
5) Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
6) Mają Państwo prawo uzyskać kopię swoich danych osobowych w siedzibie administratora.
Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że:
1) Dane osobowe Wykonawcy będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; w przypadku zamówień realizowanych w ramach projektów (np. współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej) przez okres wskazany w wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków;
2) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
3) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencje niepodania danych określa ustawa Pzp;
4) Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w oparciu o Państwa dane osobowe
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: D-41/P/26
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Diatermia chirurgiczna z akcesoriami- 1 zestaw
4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stół operacyjny do sali cięć cesarskich- 1 szt
4.2.6.) Główny kod CPV: 33192230-3 - Stoły operacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom, określonym przez Zamawiającego Wykonawca JEST ZOBOWIĄZANY ZŁOŻYĆ WRAZ Z OFERTĄ przedmiotowe środki dowodowe:a) szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem elementów: katalogi/prospekty/foldery/ulotki/materiały informacyjne w języku polskim dla oferowanego asortymentu wraz z danymi technicznymi potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry - dotyczy wszystkich części (ze złożonych materiałów powinno wprost wynikać, której części i pozycji dotyczą).
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Zamawiający na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub jeśli złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminieSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Strony dopuszczają możliwość zmian umowy w następujących przypadkach:1.1 Zmiana Stron umowy na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym
1.2. Zmiana wartości umowy na niższą.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-31 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://mssw.ezamawiajacy.pl/pn/mssw/demand/313969/notice/public/details
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-31 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-29
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
60 dni