Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00416367

Numer referencyjny: BOU-V.272.65.2026

Zamawiający

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

Plac Bankowy 3/5

00-950 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5251008875

REGON: 013272620

Opis przedmiotu zamówienia

Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych, tj.: – metalowych kontenerów mobilnych – 22 szt., – foteli biurowych specjalistycznych, przeznaczonych do pracy ciągłej w systemie 24/7 – 45 szt. Cena oferty obejmuje koszt mebli wraz z kosztem dostawy do trzech lokalizacji, wniesienia i montażu.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 30%
Termin realizacji 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 83 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2 - Meble biurowe)

Najniższa cena

1 220 PLN

Średnia cena

137 945 PLN

Najwyższa cena

1 149 714 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Jard Sp. z o.o. Warszawa 15 36 684 PLN 550 256 PLN
Arbor Meble Sp. z o.o. Bydgoszcz 3 - -
ANGELIKA MALASIEWICZ FLASH Radomsko 2 205 936 PLN 411 873 PLN
Emi Plus Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski Lublin 2 42 441 PLN 42 441 PLN
PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz 2 329 644 PLN 329 644 PLN
Waldemar Saternus Korwinów 2 105 900 PLN 105 900 PLN
Vanguard Poland Tomasz Bednarczyk Jarosław 2 29 097 PLN 29 097 PLN
"POLSTEIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ GRODZISK MAZOWIECKI 2 40 590 PLN 40 590 PLN
ALTARE Sp. z o.o. Kielce 2 106 179 PLN 106 179 PLN
PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz 2 177 740 PLN 177 740 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

DOSTAWA MEBLI DO REMONTOWANYCH POMIESZCZEŃ

Jard Sp. z o. o. 251 916 PLN

2026-09-03 11:46:20Z

Dostawa mebli dla I Oddziału ZUS w Warszawie

IPF SP. Z O.O. 484 645 PLN

2026-08-24 11:46:22Z

Sukcesywne dostawy wraz z montażem mebli biurowych do Ministerstwa Spraw Zagranicznych

JARD Robert Durlak Spółka Jawna -

2026-08-20 13:14:36Z

Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.

ANGELIKA MALASIEWICZ FLASH 296 253 PLN

2026-08-19 08:30:40Z

Dostawa mebli wraz z montażem dla Urzędu Dzielnicy Ursynów w podziale na części: Część 1 – pomieszczenie Ursynlab przy Al. KEN 61 Warszawie Część 2 – Urząd Dzielnicy Ursynów przy Al. KEN 61.

ANGELIKA MALASIEWICZ FLASH 115 620 PLN

2026-08-19 08:30:40Z

Sukcesywne dostawy, wniesienie i montaż mebli - ergonomicznych krzeseł obrotowych

"JARD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-11 07:13:25Z

Sprzedaż i dostawa mebli wraz z montażem do obiektu MSZ przy ul. Tanecznej 67b

Waldemar Saternus -

2026-08-04 11:41:11Z

Zakup i dostawa regałów metalowych na potrzeby Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie

Vanguard Poland Tomasz Bednarczyk -

2026-08-04 10:33:09Z

Dostawa w zakresie doposażenia pomieszczeń (meble)

Arbor Meble Sp. z o.o. 1 149 714 PLN

2026-07-31 09:49:22Z

Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego do lokalu przy ulicy Mieszka I nr 9 w Wołominie na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w ramach zadania: „Modernizacja lokalu przy ul. Mieszka I(...).

ALTARE Sp. z o.o. 106 179 PLN

2026-07-27 09:36:44Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 103 123 PLN Max: 1 149 714 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni
medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni
medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e75ee562-af19-4fbd-b8da-efb5280ce9c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00148378/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa i montaż mebli

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e75ee562-af19-4fbd-b8da-efb5280ce9c9

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pomocą strony internetowej postępowania podanej w ust. 2.3 zarejestrowanej na Platformie e-Zamówienia
(https://ezamowienia.gov.pl/), zwanej dalej „Platformą”.
Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
adres strony internetowej:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e75ee562-af19-4fbd-b8da-efb5280ce9c9

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się za pomocą strony internetowej prowadzonego postępowania zarejestrowanej na platformie e
zamówienia. Korzystanie z platformy jest bezpłatne.
Szczegóły zawarte w Rozdziale 6 SWZ - Informacje o środkach i wymaganiach dot. komunikacji elektronicznej z wyłączeniem
składania ofert.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się z Rozdziale 22 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BOU-V.272.65.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych mebli na potrzeby dyspozytorni medycznych w Siedlcach, Radomiu i Warszawie, w
pomieszczeniach użytkowanych przez dyspozytorów medycznych, tj.:
– metalowych kontenerów mobilnych – 22 szt.,
– foteli biurowych specjalistycznych, przeznaczonych do pracy ciągłej w systemie 24/7 – 45 szt.
Cena oferty obejmuje koszt mebli wraz z kosztem dostawy do trzech lokalizacji, wniesienia i montażu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający uzna warunek za
spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed
upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej jedno zamówienie
obejmujące dostawę mebli wraz z ich montażem, o wartości nie mniejszej
niż 85 000,00 zł brutto.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od
dnia wezwania:
aktualnego na dzień złożenia oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji
zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 7
ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie
bezpieczeństwa narodowego, (Dz. U. 2025 poz. 514 ze zm.), w zakresie podstaw
wykluczenia z postępowania. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i
Informacji o Działalności Gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do
rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie
w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3
miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub
ewidencji, przy czym Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli zaistnieje sytuacja opisana w pkt 9.25.
Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku
przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy o ochronie
konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej
wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta
została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od
dnia wezwania: Wykazu dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia
działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu,
dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz
załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie – §
9 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w pkt 6.17.2 SWZ. Wzór wykazu
stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Dowodami, o których mowa powyżej, są referencje bądź inne dokumenty
sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli
Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych
dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następującego przedmiotowego środka dowodowego:
Formularza technicznego, sporządzonego według wzoru stanowiącego
Załącznik nr 3a do SWZ, zawierającego wskazanie producenta, modelu/typu
oferowanego kontenera mobilnego i fotela biurowego oraz wypełnione parametry
oferowanych mebli;
kart produktu (kart katalogowych) oferowanych kontenerów mobilnych
oraz foteli biurowych albo innych dokumentów producenta umożliwiających
weryfikację parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego w
OPZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 8.1 SWZ, nie podlegają uzupełnieniu na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy w zakresie, w jakim służą potwierdzeniu zgodności z cechami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert – w
niniejszym postępowaniu taka sytuacja nie występuje. W pozostałym zakresie, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe
środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający jednokrotnie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy).
Zamawiający nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli mimo ich złożenia lub uzupełnienia oferta podlegałaby odrzuceniu albo zachodziłyby przesłanki unieważnienia postępowania (art. 107 ust. 3 ustawy).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia na zasadach określonych w art. 58 ustawy Pzp. W
takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia
albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres zmian został zawarty w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e75ee562-af19-4fbd-b8da-efb5280ce9c9

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39130000-2 - Meble biurowe
39130000-2 (Meble biurowe)

Okres realizacji

63 dni