Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Jutro)

Zakup i dostawę fabrycznie nowego samochodu dla Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00408969

Numer referencyjny: ZP.D.4.8.2026

Zamawiający

ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1

ul. św. Bonifacego 81

02-945 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5213806586

REGON: 368966230

Opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego, 9 osobowego samochodu elektrycznego Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

Kryteria oceny ofert

Cena 70%
termin dostawy 30%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34100000-8 - Pojazdy silnikowe)

Najniższa cena

205 410 PLN

Średnia cena

341 163 PLN

Najwyższa cena

462 966 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Prymasa Tysiąclecia 54, 01-242 Warszawa, Oddział Sulejówek, Ul. Trakt Brzeski 170, 05-070 Sulejówek Sulejówek 2 - -
Man Truck & Bus Polska sp. z .o.o. Nadarzyn, Wolica 1 205 410 PLN 205 410 PLN
Frank-Cars sp. z o.o. Częstochowa 1 275 001 PLN 275 001 PLN
Czajka -Auto sp. z .o.o. Bytom 1 462 966 PLN 462 966 PLN
Prezdsiębiorstwo Usługowe BUS SERVICE Jerzy jan Biedulewicz Augustów 1 421 275 PLN 421 275 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BUS SERVICE JERZY JAN BIEDULEWICZ Augustów 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 163 przetargów

Min: 58 794 PLN Średnia: 301 978 PLN Max: 828 711 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawę fabrycznie nowego samochodu dla
Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368966230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Bonifacego 81

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-945

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zpow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpow.waw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawę fabrycznie nowego samochodu dla
Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9346f26d-811f-442e-8a30-44d784ba01e6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9346f26d-811f-442e-8a30-44d784ba01e6

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z SWZ, pkt. VIII, podpunkt 3

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.D.4.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego, 9 osobowego samochodu elektrycznego
Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

4.2.6.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oceniane będą wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyskała najwięcej punktów w ramach przyjętych kryteriów oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 30

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zgodnie z SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem platformy https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
34100000-8 (Pojazdy silnikowe)

Okres realizacji

do 2026-11-30