Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Zakup i dostawa artykułów biurowych, materiałów piśmienniczych oraz papieru kserograficznego i specjalistycznego
Numer referencyjny: 16/ZP/2026
Zamawiający
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
ŻWIRKI I WIGURY 1C
00-909 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5221017208
REGON: 010088949
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30192000-1 - Wyroby biurowe)
Najniższa cena
1 136 PLN
Średnia cena
121 241 PLN
Najwyższa cena
415 210 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMAD Sp. z o. o. Łomianki | 4 | 29 106 PLN | 64 491 PLN |
| AMAD Sp. z o.o. Łomianki | 4 | 80 964 PLN | 323 047 PLN |
| Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o. o. Łomianki Dolne | 2 | 119 560 PLN | 119 560 PLN |
| Nikart Paweł Porębski Warszawa | 1 | 87 360 PLN | 87 360 PLN |
| AMAD Sp. z o. o Łomianki | 1 | - | - |
| AMAD sp. z o.o. Łomianki | 1 | 229 851 PLN | 229 851 PLN |
| Papirus Robert Kuleta Art. piśmienne i biurowe Łowicz | 1 | 59 594 PLN | 59 594 PLN |
| PAPIRUS ART, PIŚMIENNE I BIUROWE ROBERT KULETA Łowicz | 1 | - | - |
| PAPIRUS ART. PIŚMIENNE I BIUROWE ROBERT KULETA ŁOWICZ | 1 | - | - |
| PAPIRUS art. piśmienne i biurowe Robert Kuleta 99- 400 Łowicz | 1 | 415 210 PLN | 415 210 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa materiałów biurowych
2026-08-27 12:37:40Z
MSB/TP/26/04/2026 - Dostawa artykułów biurowych, płyt DVD i CD do opisów badań dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
2026-08-20 14:57:46Z
Sukcesywna dostawa materiałów biurowych
2026-08-04 13:21:41Z
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
2026-08-03 11:51:58Z
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
2026-08-03 11:51:58Z
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
2026-08-03 11:51:58Z
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
2026-08-03 11:51:58Z
Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
2026-08-03 11:51:58Z
Zakup i sukcesywna dostawa artykułów kancelaryjno-biurowych, materiałów biurowych, artykułów piśmienniczych, teczek archiwizacyjnych, papieru biurowego oraz kopert - numer sprawy: 3/ZP/2026
2026-07-07 08:53:24Z
Zakup i sukcesywna dostawa artykułów kancelaryjno-biurowych, materiałów biurowych, artykułów piśmienniczych, teczek archiwizacyjnych, papieru biurowego oraz kopert - numer sprawy: 3/ZP/2026
2026-07-07 08:53:24Z
Cała Polska — 107 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400851 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa artykułów biurowych, materiałów piśmienniczych
oraz papieru kserograficznego i specjalistycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010088949
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŻWIRKI I WIGURY 1C
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 1bltr.zampubliczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://1bltr.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa artykułów biurowych, materiałów piśmienniczych
oraz papieru kserograficznego i specjalistycznego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b028f7a-7a5b-4014-bb3f-ff648523e38c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00190761/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa artykułów biurowych, materiałów piśmienniczych oraz papieru kserograficznego oraz specjalistycznego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13393443.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339344
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zawarto w dokumentach zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zawarto w Rozdziale XXIII SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zawarto w Rozdziale XXIII SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 16/ZP/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 7
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: materiały i artykuły biurowe
4.2.6.) Główny kod CPV: 30192000-1 - Wyroby biurowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: papier oraz rolki termiczne do urządzeń drukujących
4.2.6.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Opisano w Projektowanych postanowieniach umowy.4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: materiały offsetowe
4.2.6.) Główny kod CPV: 22510000-8 - Płyty offsetowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne
22610000-9 - Farba drukarska
09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: materiały dla introligatorni
4.2.6.) Główny kod CPV: 24911200-5 - Spoiwa
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
19000000-6 - Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
30192800-9 - Etykiety samoprzylepne
44191300-8 - Płyta wiórowa
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 5
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: materiały solwentowe
4.2.6.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 6
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: nośniki danych
4.2.6.) Główny kod CPV: 30234000-8 - Nośniki do przechowywania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 7
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7: akcesoria do czyszczenia komputerów
4.2.6.) Główny kod CPV: 30237250-6 - Akcesoria do czyszczenia komputerów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak
4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:
Opisano w Projektowanych postanowieniach umowy.4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w niniejszym ogłoszeniu oraz szczegółowych zasad opisanych w SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania, uwzględniające przesłanki
wykluczenia wynikające z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę, sporządzone zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci kart technicznych, kart katalogowych, specyfikacji produktów lub innych równoważnych dokumentów, z których wynika spełnianie parametrów wymaganych przez Zamawiającego. Wymóg dotyczy wyłącznie części 3-5.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych podlegających uzupełnieniu zawarto w pkt 5.8.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Oferta oraz dokumenty składane wraz z ofertą:1) Formularz ofertowy, wypełniony przez Wykonawcę – zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ;
2) Formularz asortymentowo-cenowy – zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr Załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ – odpowiednio dla części;
3) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania,
uwzględniające przesłanki wykluczenia wynikające z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę – zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ;
4) Przedmiotowe środki, o których mowa w rozdziale IV;
5) Pełnomocnictwo / pełnomocnictwa dla osoby / osób podpisujących ofertę.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zawarto w Rozdziale XI SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanymw art. 455 ustawy Pzp oraz wskazanym w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do
SWZ.
Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-31 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma zakupowa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361567
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-31 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-29
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamawiający w części 2 i 7 przewiduje prawo opcji.Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji na zasadach określonych w § 15 umowy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji od dnia zawarcia umowy do upływu 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru zamówienia podstawowego.
Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji zostanie przekazane Wykonawcy w formie określonej w umowie. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia objętego prawem opcji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia przekazania mu oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.
Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji nie może wykraczać poza dzień 13 listopada 2026 r. Tym samym maksymalny okres obowiązywania umowy, obejmujący realizację zamówienia podstawowego oraz zamówienia objętego prawem opcji, upływa z dniem 13 listopada 2026 r. Wszystkie dostawy, w tym realizowane w ramach prawa opcji, muszą zostać wykonane przed upływem tego terminu.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
14 dni