Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:30 (Jutro)

„Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)””

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00404291

Numer referencyjny: SZP/380/30/20226

Zamawiający

"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Ignacego Paderewskiego 5

37-100 Łańcut, Podkarpackie

NIP: 8151763728

REGON: 180405906

Opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatu USG wraz z wyposażeniem, dokumentacją niezbędną do uruchomienia oraz użytkowania sprzętu, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w dokumentacji zamówienia, w ramach projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 70%
Parametry techniczne 20%
Okres gwarancji i serwisu 10%

Część 2

Cena 70%
Okres gwarancji i serwisu 20%
Termin dostawy 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)

Najniższa cena

475 PLN

Średnia cena

81 360 PLN

Najwyższa cena

320 476 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FANTOM-FW A. Miętkiewicz sp. k. Wolin 4 3 306 PLN 13 224 PLN
Simedu Sp.z o.o. Zielona Góra 3 3 197 PLN 9 592 PLN
Informer Med Sp. z o.o. Poznań 3 89 854 PLN -
ANCO Sp. z o.o. Gdańsk 2 799 PLN 799 PLN
CIRRO Sp. z o.o. Białystok 2 182 115 PLN 364 230 PLN
VARIMED Sp. z o.o. Wrocław 2 168 209 PLN 168 209 PLN
SMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Góra Kalwaria 2 320 476 PLN -
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ProMedical Arkadiusz Kułak Sopotnia Mała 2 13 640 PLN 27 281 PLN
MW MEDICAL SP. Z O.O. Kraków 2 147 825 PLN 147 825 PLN
Altix Sp. z o.o. Warszawa 2 8 659 PLN 17 318 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO

MW MEDICAL SP. Z O.O. -

2026-09-01 11:24:09Z

Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS)

Intimex Sp. z o.o. Sp. k. 319 032 PLN

2026-08-25 06:18:13Z

Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS)

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE 154 143 PLN

2026-08-25 06:18:13Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

ADO-MED Sp. z o.o. 110 000 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ProMedical Arkadiusz Kułak 16 200 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ProMedical Arkadiusz Kułak 11 081 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

Altix Sp. z o.o. 1 845 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

RescuLine Sp. z o.o. 10 368 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego oraz sprzętu wspomagającego poprawę dostępności usług publicznych w zakresie opieki zdrowotnej w ramach programu „Dostępność Plus dla AOS - 1/AOS/2025”– II

Altix Sp. z o.o. 15 473 PLN

2026-08-05 08:48:51Z

ZAKUP I DOSTAWY JEDNORAZOWYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY KLINIKI GASTROENTEROLOGII.

Camedica Paweł Harasimiuk spółka komandytowa 67 268 PLN

2026-07-30 09:14:27Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180405906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172240146

1.5.8.) Numer faksu: 172252302

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia1@cm-lancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cm-lancut.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)””

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9de6de67-9397-4c03-aafd-b1e574d5acfe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00169305/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 „Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia medycznego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)””

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zakup sprzętu zostanie dofinansowany z Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie umowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23-00/1374/2024/17

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 6. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie eZamawiający, tj.:
a) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych – MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
c) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0;
d) Włączona obsługa JavaScript;
e) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
7. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
a) Rekomendowaną przeglądarką do złożenia oferty jest MS Internet Explorer lub Firefox
w wersji wpieranej przez producenta.
b) Uruchomienie oprogramowania do składania podpisu wymaga również zainstalowania Java
w wersji 1.8.0_65 lub nowszej, koniecznie w wersji 32 - bitowej, pozwalające na przyjmowanie przez użytkownika sesyjnych plików cookie oraz obsługującej szyfrowanie. Konieczne jest również dodanie adresu witryny platformy eZamawiający (ezamawiający.pl) do wyjątków (exception site list) w Javie. Uwaga: wymaga to uprawnień administracyjnych na komputerze.
c) Zainstaluj dedykowany komponent Szafir SDK oraz aplikację Szafir Host, który odpowiada za obsługę funkcjonalności podpisu elektronicznego w platformie eZamawiający. Rozszerzenie Szafir SDK można pobrać tutaj. Po zainstalowaniu rozszerzenia Szafir SDK oraz aplikacji Szafir Host należy przeładować bieżącą stronę.
d) Przed uruchomieniem platformy eZamawiający, w pierwszej kolejności podłącz czytnik z kartą kryptograficzną do komputera.
8. Informacje dotyczące odpowiedniego przygotowania stanowiska znajdują się na stronie: https://oneplace.marketplanet.pl/przygotuj-stanowisko-pc-wykonujac-ponizsze-kroki.
9. Zamawiający zgodnie z § 3 ust. 3 ww. Rozporządzenia, określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.
Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych, tj.: plik załączony przez Wykonawcę na Platformie eZamawiający i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert.
10. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z zapisami SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z zapisami SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SZP/380/30/20226

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa aparatu USG wraz z wyposażeniem, dokumentacją niezbędną do uruchomienia oraz użytkowania sprzętu, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w dokumentacji zamówienia, w ramach projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-23

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu Zamawiający będzie stosował niżej podane kryteria:
Dotyczy części 1:

KRYTERIUM
WAGA KRYTERIUM (%)
CENA 70 %
PARAMETRY TECHNICZNE 20 %
OKRES GWARANCJI I SERWISU 10 %

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Parametry techniczne

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i serwisu

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa pozostałego sprzętu oraz wyposażenia medycznego wraz z dokumentacją niezbędną do użytkowania sprzętu, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w dokumentacji zamówienia, w ramach projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-23

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu Zamawiający będzie stosował niżej podane kryteria:
Dotyczy części 2:

KRYTERIUM
WAGA KRYTERIUM (%)
CENA 70 %
OKRES GWARANCJI I SERWISU 20 %
TERMIN DOSTAWY 10 %

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 70

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i serwisu

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zgodnie z zapisami SWZ.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający wraz z ofertą żąda przedłożenia:
1. Aktualnych firmowych materiałów informacyjnych producenta, np. kart katalogowych lub kart technicznych dla oferowanego sprzętu.
Dokumenty te są wymagane celem upewnienia się, że zaoferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania zawarte w Załącznikach Nr 3 do SWZ, tj. celem potwierdzenia wymaganych parametrów technicznych oraz parametrów punktowanych (ocenianych) – Załączniki Nr 11 do oferty.
2. Aktualnych dokumentów potwierdzających zgodność oferowanego asortymentu z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów oraz – w przypadku wyrobów medycznych – spełnienie wymagań dotyczących wprowadzenia do obrotu i używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiednio do rodzaju oferowanego produktu, w szczególności:
1. dla wyrobów medycznych – deklaracji zgodności UE producenta potwierdzającej zgodność wyrobu z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR) oraz, jeżeli zgodnie z obowiązującymi przepisami udział jednostki notyfikowanej w procedurze oceny zgodności jest wymagany – właściwego certyfikatu wydanego przez jednostkę notyfikowaną;
2. dla pozostałego asortymentu niebędącego wyrobem medycznym – deklaracji zgodności UE lub innych dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań właściwych przepisów dotyczących bezpieczeństwa produktu, jeżeli dla danego rodzaju produktu obowiązek sporządzenia takich dokumentów wynika z obowiązujących przepisów; dodatkowo aktualnego świadectwa/certyfikatu wzorcowania, jeżeli wymóg taki został określony w opisie przedmiotu zamówienia.
– Załączniki Nr 12 do oferty.
W przypadku, gdy dany produkt nie jest wyrobem medycznym (Zaoferowany w Załącznikach Nr 2), należy przedstawić oświadczenie, że dany asortyment nie jest wyrobem medycznym. Oświadczenie
to należy przedstawić jako Załącznik Nr 12A do oferty.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Zgodnie z art. 107 ust. 2 Ustawy Pzp, Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności umowy. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami
umowy maja zastosowanie przepisy Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Kodeksu cywilnego.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 10:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://cm-lancut.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:30
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1 - Urządzenia medyczne
33100000-1 (Urządzenia medyczne)

Okres realizacji

do 2026-10-23