Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Zakup i dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00418651

Numer referencyjny: WOA.26.2.9.2026

Zamawiający

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W LUBLINIE

ul. Wojciechowska 9A

20-704 Lublin, Lubelskie

NIP: 7121004696

REGON: 060573901

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Przedmiot zamówienia został opisany w dwóch częściach w Zał. nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021– 2027, Priorytet FENX.01 - Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.01 Efektywność energetyczna, Cel szczegółowy EFRR/FS.CP2.I.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3 - Meble)

Najniższa cena

1 722 PLN

Średnia cena

111 485 PLN

Najwyższa cena

592 296 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 5 99 472 PLN 397 890 PLN
EMI PLUS Spółka Jawna Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski Lublin 3 239 887 PLN 239 887 PLN
KORINA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 3 5 689 PLN 17 067 PLN
AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SP.J. KIELCE 3 209 948 PLN 629 844 PLN
Paweł Wiśnicki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki Warszawa 2 235 618 PLN 471 236 PLN
Domi Styl Maciej Banaszek Mełgiew 2 19 373 PLN 38 745 PLN
PHU BMS SP. J. BIELECKI KWIDZYN 1 225 293 PLN 225 293 PLN
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 1 51 394 PLN 51 394 PLN
NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 45 645 PLN -
ProEquip sp. z o.o. Wrocław 1 35 531 PLN 35 531 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 504 PLN Średnia: 99 579 PLN Max: 530 500 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060573901

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojciechowska 9A

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-704

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wfos.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wfos.lublin.pl/strona-glowna-pl.html

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach projektu pn. „Projekt Doradztwa Energetycznego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12292aee-ce73-416f-9e29-163347b1cb88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00613880/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostaw mebli biurowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021– 2027, Priorytet FENX.01 - Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.01 Efektywność energetyczna, Cel szczegółowy EFRR/FS.CP2.I.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12292aee-ce73-416f-9e29-163347b1cb88

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12292aee-ce73-416f-9e29-163347b1cb88

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia oraz nadane odpowiednie uprawnienia do komunikacji w postępowaniu oraz do przygotowania, złożenia, wycofania oferty. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/ oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2) Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
3) Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
4) W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem Wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia /podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
5) Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz posiadania przez użytkownika uprawnienia do komunikacji. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
6) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
7) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
8) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w kafelku „Moje zgłoszenia w Centrum pomocy” – „Nowe zgłoszenie" lub w kafelku "FAQ" - "Nie znalazłem rozwiązania, chcę zgłosić problem".
9) Wymagania techniczne korzystania z Platformy określa § 12 Regulaminu dostępnego pod adresem tps://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/. Obejmują one:
a) dostęp do Internetu oraz komputer z procesorem co najmniej Intel Core2 Duo, 2 GB RAM i dyskiem HDD, z systemem Windows 7 lub nowszym, OSX/Mac OS 10.10 albo Ubuntu 14.04;
b) przeglądarkę Chrome 66.0 lub nowszą, Firefox 59.0 lub nowszą, Safari 11.1 lub nowszą albo Edge 14.0 lub nowszą;
c) alternatywnie tablet lub telefon: co najmniej cztery rdzenie procesora, 2 GB RAM, Android 6.0 albo iOS 10.3 oraz przeglądarkę Chrome 61 lub nowszą;
d) włączenie, jeżeli jest niezbędne do korzystania z pełnej funkcjonalności, obsługi bezpiecznej transmisji, JavaScript i plików cookies;
e) połączenie z formularzami za pomocą TLS 1.2; formularze HTML z kodowaniem UTF-8; rejestrowanie operacji według czasu serwera z dokładnością do sekundy. Do odczytu dokumentów PDF potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, z siedzibą przy ul. Wojciechowskiej 9A, 20-704 Lublin.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Inspektor Ochrony Danych, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, ul. Wojciechowska 9A, 20-704 Lublin, email: inspektorodo@wfos.lublin.pl .
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań koniecznych do realizacji postępowania o udzielenie zamówienia – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku
z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz mogą być przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO.
4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do ich pozyskania, jeśli jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego
z przepisu prawa, odbiorcami danych osobowych – w przypadku zamówień współfinansowanych ze środków UE – mogą zostać także właściwe organy (w tym w szczególności Instytucje Unii Europejskiej, Najwyższa Izba Kontroli, Krajowa Administracja Skarbowa).
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 4 lata od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz okres niezbędny do realizacji Umowy - w przypadku jej zawarcia – tj. w przypadku zamówień współfinansowanych ze środków UE przez okres co najmniej 5 lat od 31 grudnia roku, w którym zostanie dokonana ostatnia płatność (z zastrzeżeniem postanowień umowy, które mogą przewidywać dłuższy termin przeprowadzania kontroli, a ponadto przepisów dotyczących pomocy publicznej i pomocy de minimis oraz przepisów dotyczących podatku od towarów i usług), a także dodatkowo przez okres przedawnienia roszczeń oraz okres wymagany dla dokumentów finansowo-księgowych w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego i rachunkowego, a także przez okres wymagany dla dokumentów archiwalnych.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu postępowania
o udzielenie zamówienia oraz zawarcia i realizacji umowy – w przypadku jej zawarcia.
7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.
8. Posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
10. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państw oraz organizacji międzynarodowych z obszaru Unii Europejskiej.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WOA.26.2.9.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z montażem mebli biurowych dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Przedmiot zamówienia został opisany w dwóch częściach w Zał. nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021– 2027, Priorytet FENX.01 - Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.01 Efektywność energetyczna, Cel szczegółowy EFRR/FS.CP2.I.

4.2.6.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39113100-8 - Fotele

39121100-7 - Biurka

39141300-5 - Szafy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający przy ocenie i wyborze ofert posłuży się następującymi kryteriami:
1) Cena – 60 pkt.
2) Termin realizacji zamówienia – 40 pkt.

Sposób oceny został wskazany w Rozdziale XX SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. Pełnomocnictwo należy złożyć wraz z ofertą w postaci i formie określonych w rozdziale XVI SWZ.
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.
3. Jeżeli zostanie wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
4. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia danego wykonawcy w zakresie wymaganym przez Zamawiającego.
5. Każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie zamieszcza w swoim oświadczeniu informację o posługiwaniu się certyfikatem, na zasadach określonych w rozdziale IX SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12292aee-ce73-416f-9e29-163347b1cb88

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający informuje, iż z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2025 poz. 514).
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.16
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39100000-3 - Meble
39100000-3 (Meble) 39130000-2 (Meble biurowe) 39113100-8 (Fotele) 39121100-7 (Biurka) 39141300-5 (Szafy) 39130000-2 - Meble biurowe 39113100-8 - Fotele 39121100-7 - Biurka 39141300-5 - Szafy

Okres realizacji

40 dni