Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00419201

Numer referencyjny: GOK.DKA.26.I.2026

Zamawiający

GMINA WIDAWA

Rynek Kościuszki 10

98-170 Widawa, Łódzkie

NIP: 8311569344

REGON: 730934571

Opis przedmiotu zamówienia

Instrumenty dęte blaszane, pozycje 1 do 11 szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (puzony, waltornie, baryton, euphonium, tuba, kornety, trąbki, flugelhorn) wraz z futerałami i ustnikami

Kryteria oceny ofert

Część 4

Cena 60%
Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3 30%
Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3 10%
Cena 60%
Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3 30%
Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3 10%
Cena 60%
Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3 30%
Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3 10%
Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 37310000-4 - Instrumenty muzyczne)

Najniższa cena

19 065 PLN

Średnia cena

223 344 PLN

Najwyższa cena

379 824 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Pianina.pl Henryk Kuźnik Pszczyna 3 188 354 PLN 565 062 PLN
"PASJA" Jolanta Zalewska Warszawa 2 370 000 PLN 370 000 PLN
PASJA Jolanta Zalewska Warszawa 1 260 000 PLN 260 000 PLN
PASJA Jolanta Zalewska Warszawa 1 145 000 PLN 145 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 29 przetargów

Min: 19 065 PLN Średnia: 222 547 PLN Max: 493 001 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIDAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Kościuszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Widawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-170

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@widawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.widawa.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.8.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury w Widawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311632597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Widawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-170

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 436721116

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gok.widawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gokwidawa.bip.gov.pl

1.9.) Podział obowiązków – zamówienie wspólne

Zamawiający Gminny Ośrodek Kultury w Widawie powierza Gminie Widawa czynności od wszczęcia postępowania do jego zakończenia.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08a5d12c-b51a-4694-843d-a147e92e5b58

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074441/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych dla Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.widawa.pl/procurements/72/procurement

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-zp.widawa.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Prowadzącym postępowanie a wykonawcami, w tym składanie ofert, oświadczeń i dokumentów, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Systemu E-ZP pod adresem https://e-zp.widawa.pl, z zastrzeżeniem pkt 9.1a co do egzemplarzy referencyjnych.
9.1a. W zakresie złożenia egzemplarzy referencyjnych (Części 1 do 3) Zamawiający odstępuje od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, ponieważ przedmiotem złożenia jest próbka, której nie można przekazać przy użyciu tych środków. Egzemplarze referencyjne przekazuje się osobiście, za pośrednictwem posłańca albo operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (art. 65 ust. 2 ustawy Pzp), w miejscu i terminie określonych w pkt 16.6. Powody odstąpienia Zamawiający opisze w protokole postępowania (art. 65 ust. 4 ustawy Pzp). Odstąpienie nie dotyczy oferty ani pozostałych oświadczeń i dokumentów, które składa się wyłącznie przy użyciu Systemu E-ZP.
9.2. Korzystanie z Systemu E-ZP wymaga założenia bezpłatnego konta. Wymagania techniczne: stałe łącze internetowe o przepustowości co najmniej 1 Mb/s, komputer z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta i aktualną przeglądarką internetową, ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany albo podpis osobisty. Maksymalny rozmiar przesyłanych plików: 150 MB. Zamawiający rekomenduje formaty .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, a dla podpisów formaty PAdES i XAdES.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z postępowaniem jest Gminny Ośrodek Kultury w Widawie, ul. Mickiewicza 3, 98-170 Widawa; w zakresie czynności prowadzącego postępowanie dane przetwarza Gmina Widawa na podstawie porozumienia i umowy powierzenia przetwarzania danych. Inspektorem ochrony danych, wspólnym dla Zamawiającego i Prowadzącego postępowanie, jest Pan Tomasz Szwed, adres do korespondencji: Urząd Gminy Widawa, ul. Rynek Kościuszki 10, 98-170 Widawa, adres poczty elektronicznej:inspektor@cbi24 .
Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu przeprowadzenia postępowania i zawarcia umowy, przez okres wynikający z art. 78 ustawy Pzp. Odbiorcami danych mogą być osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 i 74 ustawy Pzp, oraz dostawca Systemu E-ZP. Osobie, której dane dotyczą, przysługują prawa określone w art. 15 do 18 RODO na zasadach wskazanych w art. 19 i 75 ustawy Pzp, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; nie przysługują prawa z art. 17, 20 i 21 RODO w zakresie tam wskazanym. Podanie danych jest wymogiem ustawowym związanym z udziałem w postępowaniu.
Zapis audio-wideo sesji testowej obejmuje wyłącznie przebieg prób i osoby w nich uczestniczące; stanowi załącznik do protokołu postępowania i podlega przechowywaniu przez okres z art. 78 ustawy Pzp. Osoby uczestniczące w sesji informuje się o rejestracji przed jej rozpoczęciem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: GOK.DKA.26.I.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 4

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instrumenty dęte blaszane, pozycje 1 do 11 szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (puzony, waltornie, baryton, euphonium, tuba, kornety, trąbki, flugelhorn) wraz z futerałami i ustnikami

4.2.6.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

37312000-8 - Instrumenty blaszane

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium „Cena”: liczba punktów oferty badanej wynosi C = (Cmin / Co) × 60 pkt, gdzie Cmin oznacza najniższą cenę brutto spośród ofert niepodlegających odrzuceniu w danej części, a Co cenę brutto oferty badanej.
Kryterium „Okres gwarancji”: ocenie podlega zadeklarowany w formularzu ofertowym okres gwarancji, liczony w miesiącach od dnia odbioru. Punkty przyznaje się następująco:
1) Części 1, 2 i 3: 36 miesięcy: 0 pkt; 48 miesięcy: 5 pkt; 60 miesięcy i więcej: 10 pkt;
2) Część 4: 24 miesiące: 0 pkt; 36 miesięcy: 20 pkt; 48 miesięcy i więcej: 40 pkt.
Okres pośredni między progami punktuje się według progu niższego. Niewskazanie okresu gwarancji oznacza zaoferowanie okresu minimalnego (36 albo 24 miesiące) i przyznanie 0 pkt. Zaoferowanie okresu krótszego niż minimalny skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Do umowy przyjmuje się pełny zadeklarowany okres, także dłuższy niż najwyższy próg punktowy.
Kryterium „Jakość egzemplarza referencyjnego” (Części 1, 2 i 3): ocenie podlega jakość jednego egzemplarza instrumentu z pozycji referencyjnej danej części, badanego podczas sesji testowej w trzech podkryteriach opisanych, wraz z poziomami punktowymi, w Kartach oceny jakości: dla instrumentów dętych (trąbka piccolo, saksofon altowy) w Załączniku nr 5, dla werbla w Załączniku nr 6 do SWZ. Suma punktów podkryteriów wynosi od 0 do 10.
Szczegółowo opisano w rozdziale 16 SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instrumenty dęte drewniane, pozycje 12 do 19 szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (flety, klarnety, saksofony) wraz z futerałami i wyposażeniem;

4.2.6.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

37314000-2 - Instrumenty dęte

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium „Cena”: liczba punktów oferty badanej wynosi C = (Cmin / Co) × 60 pkt, gdzie Cmin oznacza najniższą cenę brutto spośród ofert niepodlegających odrzuceniu w danej części, a Co cenę brutto oferty badanej.
Kryterium „Okres gwarancji”: ocenie podlega zadeklarowany w formularzu ofertowym okres gwarancji, liczony w miesiącach od dnia odbioru. Punkty przyznaje się następująco:
1) Części 1, 2 i 3: 36 miesięcy: 0 pkt; 48 miesięcy: 5 pkt; 60 miesięcy i więcej: 10 pkt;
2) Część 4: 24 miesiące: 0 pkt; 36 miesięcy: 20 pkt; 48 miesięcy i więcej: 40 pkt.
Okres pośredni między progami punktuje się według progu niższego. Niewskazanie okresu gwarancji oznacza zaoferowanie okresu minimalnego (36 albo 24 miesiące) i przyznanie 0 pkt. Zaoferowanie okresu krótszego niż minimalny skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Do umowy przyjmuje się pełny zadeklarowany okres, także dłuższy niż najwyższy próg punktowy.
Kryterium „Jakość egzemplarza referencyjnego” (Części 1, 2 i 3): ocenie podlega jakość jednego egzemplarza instrumentu z pozycji referencyjnej danej części, badanego podczas sesji testowej w trzech podkryteriach opisanych, wraz z poziomami punktowymi, w Kartach oceny jakości: dla instrumentów dętych (trąbka piccolo, saksofon altowy) w Załączniku nr 5, dla werbla w Załączniku nr 6 do SWZ. Suma punktów podkryteriów wynosi od 0 do 10.
Szczegółowo opisano w rozdziale 16 SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instrumenty perkusyjne, pozycje 20 do 23 szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (ksylofon, werble marszowe, zestaw kong, zestaw bongosów) wraz z wyposażeniem;

4.2.6.) Główny kod CPV: 37310000-4 - Instrumenty muzyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

37316000-6 - Instrumenty perkusyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Kryterium „Cena”: liczba punktów oferty badanej wynosi C = (Cmin / Co) × 60 pkt, gdzie Cmin oznacza najniższą cenę brutto spośród ofert niepodlegających odrzuceniu w danej części, a Co cenę brutto oferty badanej.
Kryterium „Okres gwarancji”: ocenie podlega zadeklarowany w formularzu ofertowym okres gwarancji, liczony w miesiącach od dnia odbioru. Punkty przyznaje się następująco:
1) Części 1, 2 i 3: 36 miesięcy: 0 pkt; 48 miesięcy: 5 pkt; 60 miesięcy i więcej: 10 pkt;
2) Część 4: 24 miesiące: 0 pkt; 36 miesięcy: 20 pkt; 48 miesięcy i więcej: 40 pkt.
Okres pośredni między progami punktuje się według progu niższego. Niewskazanie okresu gwarancji oznacza zaoferowanie okresu minimalnego (36 albo 24 miesiące) i przyznanie 0 pkt. Zaoferowanie okresu krótszego niż minimalny skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Do umowy przyjmuje się pełny zadeklarowany okres, także dłuższy niż najwyższy próg punktowy.
Kryterium „Jakość egzemplarza referencyjnego” (Części 1, 2 i 3): ocenie podlega jakość jednego egzemplarza instrumentu z pozycji referencyjnej danej części, badanego podczas sesji testowej w trzech podkryteriach opisanych, wraz z poziomami punktowymi, w Kartach oceny jakości: dla instrumentów dętych (trąbka piccolo, saksofon altowy) w Załączniku nr 5, dla werbla w Załączniku nr 6 do SWZ. Suma punktów podkryteriów wynosi od 0 do 10.
Szczegółowo opisano w rozdziale 16 SWZ.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość egzemplarza referencyjnego - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji - dotyczy części 1,2,3

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Statywy do instrumentów dętych, pozycja 24 szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (komplet 36 sztuk statywów, odpowiadający łącznej liczbie instrumentów dętych z Części 1 i 2).

4.2.6.) Główny kod CPV: 37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych i poprzestaje na oświadczeniu, o którym mowa w pkt 8.1 (art. 273 ust. 1 ustawy Pzp).

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Egzemplarze referencyjne są przedmiotowymi środkami dowodowymi w rozumieniu art. 7 pkt 20 ustawy Pzp, służącymi potwierdzeniu spełnienia wymagań minimalnych, o których mowa w pkt 16.10, oraz zgodności z cechami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert (art. 106 ust. 1 ustawy Pzp). Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp wykonawca składa je wraz z ofertą, w sposób określony w pkt 16.6. Ponieważ egzemplarze referencyjne służą także potwierdzeniu zgodności z cechami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, nie podlegają one złożeniu ani uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert (art. 107 ust. 3 ustawy Pzp).
Wykonawca, który oferuje produkt równoważny, to jest inny niż wymieniony w OPZ z nazwy, oznacza to w formularzu cenowym (kolumna „model z OPZ / równoważny”) i składa wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy: kartę katalogową, specyfikację techniczną producenta lub równorzędny opis, potwierdzające spełnienie parametrów z OPZ dla danej pozycji (art. 104 do 106 ustawy Pzp). Obowiązek ten nie dotyczy pozycji, dla których wykonawca oferuje produkt wymieniony w OPZ z nazwy.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 4.3, SWZ lub złożone środki będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp). Możliwość uzupełnienia nie dotyczy egzemplarzy referencyjnych, o których mowa w Rozdziale 16 SWZ, służących ocenie w kryterium „Jakość egzemplarza referencyjnego.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia; w takim przypadku ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy (art. 58 ust. 2 ustawy Pzp), a pełnomocnictwo dołączają do oferty. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; brak podstaw wykluczenia bada się wobec każdego z nich.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

§ 10. Załącznika Nr 4 - stanowiącego wzór umowy zawiera opis zmian umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://e-zp.widawa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Postępowanie przygotowuje i przeprowadza w imieniu i na rzecz Zamawiającego Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie pełnomocnik: Gmina Widawa, ul. Rynek Kościuszki 10, 98-170 Widawa, na podstawie art. 37 ust. 2 w związku z ust. 3 pkt 4 i ust. 4 ustawy Pzp oraz porozumienia z dnia 25 sierpnia 2026 r.
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 37310000-4 - Instrumenty muzyczne
37310000-4 (Instrumenty muzyczne) 37312000-8 (Instrumenty blaszane) 37314000-2 (Instrumenty dęte) 37316000-6 (Instrumenty perkusyjne) 37321000-4 (Akcesoria do instrumentów muzycznych) 37312000-8 - Instrumenty blaszane

Okres realizacji

21 dni