Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)

Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części.

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00388612

Numer referencyjny: DA.2611.34.2026

Zamawiający

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

ul. Szopena 51

35-959 Rzeszów, Podkarpackie

NIP: 8130010538

REGON: 690260330

Opis przedmiotu zamówienia

Część I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów i oprogramowania w postaci laptopów, oraz monitorów w ramach projektu “Potencjał Srebrnej Kadry - adaptacja środowiska pracy w RARR S.A.”

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 90%
Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp 10%

Część 2

Cena 90%
Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podkarpackie — na podstawie 52 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213100-6 - Komputery przenośne)

Najniższa cena

10 009 PLN

Średnia cena

51 583 PLN

Najwyższa cena

133 811 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Quatro Computers Maciej Zachara Rzeszów 19 10 977 PLN -
InFast sp. z o.o. Rzeszów 8 10 009 PLN -
AJP Technology sp. z o.o. Kraków 2 - -
AT COMPUTERS Jakub Mroczkowski Pobiedziska 2 87 040 PLN 174 081 PLN
Piotr Migda Warszawa 1 - -
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 1 73 058 PLN 73 058 PLN
Kadom-2SI Sieciowe systemy informatyczne Adam Wiśniowski Przeworsk 1 - -
Enology Sp. z o.o. Rzeszów 1 - -
Solus System Sebastian Kłosek Piekoszów 1 41 375 PLN 41 375 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 550 PLN Średnia: 84 183 PLN Max: 696 205 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690260330

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szopena 51

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rarr.rzeszow.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c6153a7-5c37-4401-b2f5-231f37226aa1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Część I. FEPK.07.08-IP.01-0132/25, Potencjał Srebrnej Kadry - adaptacja środowiska pracy w RARR S.A, Część II. Koszty ogólne RARR

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem
platformazakupowa.pl pod adresem strony internetowej, na której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne wszelkie
dokumenty związane z prowadzoną procedurą: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166
2. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania określonym przez Zamawiającego tj. Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części. Znak sprawy: DA.2611.34.2026
2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem strony internetowej, na
której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty związane z prowadzoną procedurą:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166
3. Zamawiający nie dopuszcza składania wniosków, oświadczeń i innych informacji telefonicznie.
4. Wszelkie wyjaśnienia oraz zmiany treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z przedmiotowym
postępowaniem będą zamieszczane na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166
5. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują:
1) wyłącznie poprzez Platformę Zakupową i komunikaty publiczne oraz prywatne, dostępną pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166
2) lub w przypadku awarii powyższego: drogą elektroniczną: na adres mailowy zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl ,
3) z zastrzeżeniem że ofertę Wykonawca może złożyć wyłącznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej.
6. Zamawiający w zakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu wskazuje kontakt z Centrum Wsparcia Klienta
platformazakupowa.pl , pod numer tel.: +48 (22) 101 02 02, cwk@platformazakupowa.pl
7. Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XIII i XIV SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów, e-mail:
sekretariat@rarr.rzeszow.pl.
2. W sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, wysyłając e-mail na adres: iod@rarr.rzeszow.pl.
3. Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny przez zamieszczenie wymaganych informacji w dokumentach postępowania (SWZ). Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w Rozdziale XXV SWZ.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): A. Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO w celu związanym z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą . Zakup komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz oprogramowania z podziałem na 2 części. Znak sprawy: DA.2611.34.2026 oraz jego rozstrzygnięcia, jak również zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego jej realizacji oraz rozliczenia finansowego, a także udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i jego archiwizacji.
B. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026r. poz. 793), dalej „ustawa Pzp”, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi prawne, informatyczne, księgowo-finansowe, kurierskie i pocztowe oraz inne, z którymi Administrator zawrze umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, a także OPEN NEXUS
SP. z o.o., jako właściciel platformy zakupowej, na której Administrator prowadzi postępowania o udzielenia zamówienia publicznego, działając pod adresem https://platformazakupowa.pl/
C. Zamawiający realizuje obowiązek informacyjny przez zamieszczenie wymaganych informacji w dokumentach

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DA.2611.34.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów i oprogramowania w postaci laptopów, oraz monitorów w ramach projektu “Potencjał Srebrnej Kadry - adaptacja środowiska pracy w RARR S.A.”

4.2.6.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

30237260-9 - Wsporniki do montowania monitorów na ścianie

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30237410-6 - Myszka komputerowa

30231100-8 - Terminale komputerowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami
oceny ofert.
1) Kryterium: Cena – waga 90 %.
2) Kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art.96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp -
waga 10 %.
Ad. 1) Kryterium: Cena – waga 90 %.
W tym kryterium można otrzymać najwięcej 90 punktów.
Liczba punktów w kryterium zostanie przyznana zgodnie z poniższym wzorem:
Najniższa cena spośród ofert niepodlegających odrzuceniu
---------------------------------------------------------------------------------------- X 90 % x 100 = ….… pkt
Cena badanej oferty brutto
Ad. 2) Kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy
Pzp - waga 10 %.
W tym kryterium można otrzymać maksymalnie 10 punktów.
Liczba punktów w tym kryterium zostanie przyznania w następujący sposób:
Jeżeli Wykonawca na czas realizacji przedmiotu zamówienia zatrudni do obsługi przedmiotu zamówienia na podstawie umowy o
pracę lub umowy cywilno-prawnej:
a) 2 lub więcej osób wymienionych w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 10 punktów,
b) 1 osobę wymienioną w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 5 punktów,
c) Jeżeli Wykonawca nie zatrudni żadnej osoby wymienionej w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 0 punktów.
W przypadku gdy Wykonawca: nie zaznaczy żadnej opcji, zaznaczy więcej niż jedną opcję, albo zadeklaruje zatrudnienie „0” osób,
oferta otrzyma 0 punktów w ramach kryterium społecznego. Powyższe nie będzie stanowiło podstawy odrzucenia oferty.
Zatrudnienie osób wymienionych w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp nie jest obligatoryjne ale ma wpływ na liczbę punktów
przyznawanych ofertom.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami
oceny ofert.
1) Kryterium: Cena – waga 90 %.
2) Kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art.96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp -
waga 10 %.
Ad. 1) Kryterium: Cena – waga 90 %.
W tym kryterium można otrzymać najwięcej 90 punktów.
Liczba punktów w kryterium zostanie przyznana zgodnie z poniższym wzorem:
Najniższa cena spośród ofert niepodlegających odrzuceniu
---------------------------------------------------------------------------------------- X 90 % x 100 = ….… pkt
Cena badanej oferty brutto
Ad. 2) Kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy
Pzp - waga 10 %.
W tym kryterium można otrzymać maksymalnie 10 punktów.
Liczba punktów w tym kryterium zostanie przyznania w następujący sposób:
Jeżeli Wykonawca na czas realizacji przedmiotu zamówienia zatrudni do obsługi przedmiotu zamówienia na podstawie umowy o
pracę lub umowy cywilno-prawnej:
a) 2 lub więcej osób wymienionych w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 10 punktów,
b) 1 osobę wymienioną w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 5 punktów,
c) Jeżeli Wykonawca nie zatrudni żadnej osoby wymienionej w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp – oferta otrzyma 0 punktów.
W przypadku gdy Wykonawca: nie zaznaczy żadnej opcji, zaznaczy więcej niż jedną opcję, albo zadeklaruje zatrudnienie „0” osób,
oferta otrzyma 0 punktów w ramach kryterium społecznego. Powyższe nie będzie stanowiło podstawy odrzucenia oferty.
Zatrudnienie osób wymienionych w katalogu z art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp nie jest obligatoryjne ale ma wpływ na liczbę punktów
przyznawanych ofertom.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 6

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania (art.
125 ust. 1 Pzp) – np. zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
2. Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych składanych na wezwanie Zamawiającego.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie żąda przedmiotowych środków dowodowych

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:

a) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp (że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania);
b) Jeżeli jest to konieczne – pełnomocnictwo;
c) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców - odpowiedni dokument ustanawiający pełnomocnika (art. 58 Pzp);
d) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o
zamówienie;
e) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
f) Do oferty należy dołączyć wszystkie wymagane w ustawie i SWZ oświadczenia i dokumenty w formie elektronicznej lub w
postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 Pzp oraz wskazanym w §6 Załącznika nr 2 do SWZ.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.
5.Zamawiający przewiduje możliwość zmian zgodnie z § 6 wzoru umowy; stanowiącym załącznik nr 2:
1) przedmiotu umowy lub terminu realizacji umowy - w przypadku wycofania danego asortymentu z rynku lub udokumentowanego braku danego asortymentu na rynku uzasadnionego obiektywnymi okolicznościami takimi jak przerwy w łańcuchach dostaw z uwagi na np. działania wojenne na Ukrainie, z zastrzeżeniem, że oferowany asortyment musi spełniać parametry w stopniu nie niższym niż pierwotnie oferowany.
2)zmiany treści umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352166

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 09:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

A.
Zamawiający nie przewiduje możliwości i nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów.
B.
Z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz.U. 2025 r. poz. 514) wyklucza się:
1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 tejże ustawy;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2023 r. poz. 1124, z późn. zm.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 tejże ustawy;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120, 295 i 1598 oraz z 2024 r. poz. 619, 1685 i 1863) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 tejże ustawy.
Wykluczenie następuje na okres trwania wyżej wymienionych okoliczności. W przypadku Wykonawcy wykluczonego na podstawie przesłanek określonych w niniejszym ustępie Zamawiający odrzuci ofertę takiego Wykonawcy.
C.
Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
D.
Postępowanie prowadzone jest pisemnie w języku polskim.
2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30213100-6 - Komputery przenośne
30213100-6 (Komputery przenośne) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30237200-1 (Akcesoria komputerowe) 33196200-2 (Sprzęt dla osób niepełnosprawnych) 30237260-9 (Wsporniki do montowania monitorów na ścianie) 32322000-6 (Urządzenia multimedialne) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30237410-6 (Myszka komputerowa) 30231100-8 (Terminale komputerowe) 30213300-8 (Komputer biurkowy) 30231300-0 - Monitory ekranowe 30237200-1 - Akcesoria komputerowe 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych 30237260-9 - Wsporniki do montowania monitorów na ścianie 32322000-6 - Urządzenia multimedialne 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 30237410-6 - Myszka komputerowa 30231100-8 - Terminale komputerowe

Okres realizacji

14 dni