Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)

Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00414439

Numer referencyjny: ZD.271.2.2026

Zamawiający

GMINA BLIŻYN

ul. Kościuszki 79A

26-120 Bliżyn, Świętokrzyskie

NIP: 6631257935

REGON: 291009981

Opis przedmiotu zamówienia

FABRYCZNIE NOWY SAMOCHÓD CIĘŻAROWY TYPU WYWROTKA, NAPĘD 4x4, 3 MIEJSCA SIEDZĄCE ŁĄCZNIE Z KIEROWCĄ – ROK PRODUKCJI 2025 LUB 2026

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 34142300-7 - Pojazdy samowyładowcze (cała Polska)

Najniższa cena

233 331 PLN

Średnia cena

319 950 PLN

Najwyższa cena

432 490 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
TOP CARS Tomasz Kowalski Warszawa 2 233 331 PLN 233 331 PLN
Truck Nord Center Sp. z o.o. Gdańsk 2 249 900 PLN 249 900 PLN
HEWEA SP. Z O.O. Byków 2 432 490 PLN 432 490 PLN
REN-CAR Sp. z o.o. Rybnik 1 - -
NIJWA Sp. z o.o. Kutno 1 - -
SLT Group Dariusz Lewandowski Chrostkowo 1 - -
Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o. o. Bielsko-Biała 1 364 080 PLN 364 080 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLIŻYN

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Bliżyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009981

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 79A

1.5.2.) Miejscowość: Bliżyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-120

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blizyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugblizyn.bip.doc.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024665/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu ciężarowego wielofunkcyjnego na potrzeby Gminy Bliżyn

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu Platformy e-Zamówienia, dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Strona internetowa prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f743843a-a844-4222-ad2d-89f54f09e962– indywidualny adres aktualnego postępowania utworzonego na Platformie e-Zamówienia].
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę powinien posiadać konto wykonawcy na Platformie i postępować zgodnie z aktualnymi instrukcjami udostępnionymi w Centrum Pomocy Platformy e-Zamówienia.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie po-stępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w któ-rym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików.
2) Wykonawca dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany „Formularz oferty” w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą.
3) Jeżeli wraz z ofertą składane są dokumenty zawierające tajemnicę przedsiębiorstwa wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczo-nym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. Zarówno załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa jak i uzasadnienie za-strzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa należy dodać w polu „Załączniki i inne dokumenty przedsta-wione w ofercie przez Wykonawcę”.
4) Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym w formacie PAdES typ wewnętrzny.
3. Pozostałe dokumenty wchodzące w skład oferty w tym formularz ofertowy o którym mowa w ust. 1 oraz pozostałe wymagane dokumenty w SWZ składane wraz z ofertą, które są zgodnie
z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektro-nicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobi-stym, mogą być zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamó-wienia/podmiotu udostępniającego zasoby opatrzone podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W za-leżności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę” dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenero-wanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
4. W przypadku przekazywania dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Bliżyn, ul. Kościuszki 79A, 26-120 Bliżyn, reprezentowana przez Wójta Gminy Bliżyn;
 inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Marzena Jerzewska, kontakt: tel. 41 25 41 172 wew. 38;
▪ Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.);
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli umowa trwa dłużej – przez cały okres obowiązywania umowy, z uwzględnieniem dłuższych okresów przechowywania wynikających z przepisów archiwalnych lub zasad i dokumentów dotyczących dofinansowania zadania;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od Wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
* Wyjaśnienie: informacja w tym zakresie jest wymagana, jeżeli w odniesieniu do danego administratora lub podmiotu przetwarzającego istnieje obowiązek wyznaczenia inspektora ochrony danych osobowych.
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZD.271.2.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

FABRYCZNIE NOWY SAMOCHÓD CIĘŻAROWY TYPU WYWROTKA, NAPĘD 4x4, 3 MIEJSCA SIEDZĄCE ŁĄCZNIE Z KIEROWCĄ – ROK PRODUKCJI 2025 LUB 2026

4.2.6.) Główny kod CPV: 34142300-7 - Pojazdy samowyładowcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-18

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami określonymi poniżej.
2. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.
3. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najwyższą ilością punktów określonych w kryteriach.
4. W sytuacji, gdy Zamawiający nie będzie mógł dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty ze względu
na to, że zostały złożone oferty o takiej samej ilości przyznanych punktów, wezwie Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych zawierających nową cenę. Wykonawcy, składając oferty dodatkowe, nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w uprzednio złożonych przez nich ofertach.
5. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych przez nich ofert lub innych składanych dokumentów lub oświadczeń. Wykonawcy
są zobowiązani do przedstawienia wyjaśnień w terminie wskazanym przez Zamawiającego.
6. Zamawiający wybiera najkorzystniejszą ofertę w terminie związania ofertą określonym w SWZ.
7. Jeżeli termin związania ofertą upłynie przed wyborem najkorzystniejszej oferty, Zamawiający wezwie Wykonawcę , którego oferta otrzymała najwyższą ocenę, do wyrażenia, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, pisemnej zgody na wybór jego oferty.
8. W przypadku braku zgody, o której mowa w ust. 7, oferta podlega odrzuceniu, a Zamawiający zwraca się o wyrażenie takiej zgody do kolejnego Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, chyba, że zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie wymaga się podmiotowych środków dowodowych

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1) W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi w SWZ, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:
Karta katalogowa, specyfikacja techniczna, wyciąg ze świadectwa homologacji lub inne dokumenty pochodzące od producenta pojazdu/podwozia, producenta zabudowy albo ich autoryzowanego przedstawiciela, potwierdzające co najmniej: napęd 4x4, DMC i ładowność, moc silnika, normę emisji spalin, rodzaj skrzyni biegów, rozstaw osi i dopuszczalne naciski osi oraz – w zakresie zabudowy – wymiary skrzyni ładunkowej, jej stalowe wykonanie i wywrót trójstronny. Dopuszcza się złożenie kilku dokumentów łącznie. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe na zasadach art. 106 ust. 3 ustawy Pzp.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Zamawiający przewiduje możliwość wezwania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na zasadach określonych w art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. W formularzu oferty wykonawca wskazuje co najmniej producenta, model i rok produkcji oferowanego pojazdu. Przepis art. 107 ust. 3 ustawy Pzp stosuje się odpowiednio.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, jest zobowiązany do:
1) określenia w złożonej ofercie (na formularzu oferty – załącznik do SWZ lub na osobnym załączniku) informacji jaka część przedmiotu zamówienia będzie realizowana przez podwykonawców
z podaniem jego danych jeżeli są znane.
2) Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca składał dokumenty lub oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia odnoszące się do podwykonawcy, który nie udostępnił swoich zasobów.
3. Wykonawca może w trakcie realizacji zamówienia zgłosić nowego podwykonawcę lub zmienić podwykonawcę, z zachowaniem obowiązków informacyjnych i wymagań wynikających z ustawy Pzp oraz umowy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp w przypadkach opisanych poniżej. Postanowienia te określają rodzaj i zakres zmian oraz warunki ich wprowadzenia; niezależnie od nich dopuszczalne są zmiany przewidziane w art. 455 ust. 1 pkt 2–4 i ust. 2 ustawy Pzp.
a) zmiana zaoferowanego pojazdu na pojazd o parametrach nie gorszych od wymaganych w SWZ i nie gorszych od parametrów stanowiących podstawę oceny oferty, jeżeli oferowany model został wycofany z produkcji lub jest obiektywnie niedostępny z przyczyn niezależnych od Wykonawcy; zmiana nie może prowadzić do podwyższenia wynagrodzenia. Wykonawca przedkłada dokument producenta lub autoryzowanego przedstawiciela potwierdzający przyczynę zmiany i parametry pojazdu zamiennego.
b) zmiana terminu realizacji o okres odpowiadający rzeczywistemu wpływowi procedur odwoławczych lub innych przewidzianych prawem czynności w postępowaniu, jeżeli obiektywnie uniemożliwiają one zawarcie umowy lub terminową realizację dostawy;
c) zmiana terminu lub sposobu wykonania w przypadku siły wyższej, rozumianej jako zewnętrzne zdarzenie nadzwyczajne, któremu Strony nie mogły zapobiec mimo zachowania należytej staranności – wyłącznie w zakresie i na czas, w jakim zdarzenie to wpływa na wykonanie umowy;
d) zmiana terminu lub sposobu wykonania, jeżeli nastąpi zmiana zasad finansowania zadania wynikająca z umowy lub decyzji instytucji finansującej i zmiana ta pozostaje w bezpośrednim związku z realizacją zamówienia – w zakresie niezbędnym do dostosowania umowy;
e) dopuszczalne są również zmiany, które nie są zmianami istotnymi w rozumieniu art. 454 ust. 2 ustawy Pzp, a także inne zmiany dopuszczalne bez przeprowadzenia nowego postępowania na podstawie art. 455 ustawy Pzp.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia na indywidualnej stronie aktualnego postępowania. Oferta lub wniosek składana elektronicznie musi zostać podpisana elektronicznym podpisem kwalifikowanym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34142300-7 - Pojazdy samowyładowcze
34142300-7 (Pojazdy samowyładowcze)

Okres realizacji

do 2026-12-18