Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 59 074 PLN
Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki
Zamawiający
Stałe Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Radzie Europy w Strasburgu
Al. J. Ch. Szucha 23
00-580 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262131556
REGON: NIP 5262131556
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Société L’ESPACE H | HOENHEIM | 558500252 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Société L’ESPACE H (HOENHEIM) | Umowa podpisana | - | 59 074 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 121 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1)
Najniższa cena
90 774 PLN
Średnia cena
230 333 PLN
Najwyższa cena
667 350 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CARSED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Siedlce | 2 | 132 900 PLN | 132 900 PLN |
| CARSED Sp. z o.o. Siedlce | 2 | - | - |
| GRUPA HURON sp. z o.o. Warszawa | 2 | 241 475 PLN | 482 950 PLN |
| Toyota Sabaj sp. j. Łódź | 2 | 146 899 PLN | 146 899 PLN |
| Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 586 710 PLN | 586 710 PLN |
| Marvel Sp. z o.o. Łódź | 2 | 90 774 PLN | 90 774 PLN |
| Łódź JTB Sp. z o.o. Łódź | 2 | 253 200 PLN | 253 200 PLN |
| CARSED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Siedlce | 2 | 169 466 PLN | 338 933 PLN |
| "CARRARA" SP. Z O.O. Lublin | 2 | - | - |
| Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo | 2 | 163 836 PLN | 163 836 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki
2026-08-28 10:46:16Z
Najem długoterminowy 3 samochodów o napędzie elektrycznym
2026-08-27 09:55:23Z
Najem samochodów osobowych wraz z usługami towarzyszącymi.
2026-08-26 10:21:10Z
Zakup i dostawa samochodu do nauki jazdy dla ZSCKR w Radomiu przy ul. Uniwersyteckiej 6
2026-08-25 16:18:01Z
Zakup 7 szt. samochodów osobowych.
2026-08-21 05:57:54Z
Zakup 7 szt. samochodów osobowych.
2026-08-21 05:57:54Z
„DOSTAWA SAMOCHODU Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM NA POTRZEBY CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO II W GRODZISKU MAZOWIECKIM”
2026-08-18 14:33:46Z
Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego typu minivan
2026-08-18 12:43:41Z
Długoterminowy najem samochodów osobowych na potrzeby Centrum Łukasiewicz
2026-08-11 20:56:21Z
Dostawa samochodu osobowego dla Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
2026-08-07 14:48:27Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412398 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Radzie Europy w Strasburgu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5262131556
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. J. Ch. Szucha 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-580
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +33388 372 300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strasburg.re.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
polska placówka zagraniczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-999e4564-a509-414c-b640-3d1358a3e7e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125688/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i wymiana pojazdu flagowego w Stałym Przedstawicielstwie RP przy RE w Strasburgu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
140 000 euro dla dostaw lub usług / 5 404 000 euro dla robót budowlanych/ 750 000 euro dla usług społecznych i innych szczególnych usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.RE.STRA.260.467.2026.WK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 59600,50 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: "Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki".
Marka i model samochodu służbowego powinny spełniać następujące wymagania minimalne:
- posiadać dostęp do autoryzowanego serwisu na rynku francuskim;
- odpowiadać klasie samochodu– kategoria II, klasa E;
- być dostępnym do zakupu na rynku w roku budżetowym 2026;
- gwarantować racjonalne koszty eksploatacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Société L’ESPACE H
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 558500252
7.3.3) Ulica: 2 rue Emile Mathis
7.3.4) Miejscowość: HOENHEIM
7.3.5) Kod pocztowy: 67800
7.3.7.) Kraj: Francja
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59073,97 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 59 601 PLN
- Wartość umowy
- 59 074 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE