Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania, zakup licencji oprogramowania użytkowego, zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla systemu CEPiK

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00415342

Numer referencyjny: SR-II.272.1.23.2026

Zamawiający

POWIAT KIELECKI

ul. Wrzosowa 44

25-211 Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 9591645790

REGON: 291009372

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Część 2

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Część 3

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykonawcy dot. braku podstaw do wykluczenia

Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykonawcy dot. braku podstaw do wykluczenia.docx

Załącznik nr 4a - Oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia

Załącznik nr 4a - Oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia.docx

Załącznik nr 7 - Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej

Załącznik nr 7 - Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx

Załącznik nr 1 - Opis Przedmiotu Zamówienia

Załącznik nr 1 - Opis Przedmiotu Zamówienia.docx

Załącznik nr 3a - Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu podmiotu udostępniającego zasoby

Załącznik nr 3a - Oświadczenie dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu podmiotu udostępniającego zasoby.docx

Załącznik nr 5 -Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Załącznik nr 5 -Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia..docx

Załącznik nr 6c - wzór umowy zadanie 3

Załącznik nr 6c - wzór umowy zadanie 3.docx

Specyfikacja Warunków Zamówienia

Specyfikacja Warunków Zamówienia - skan.pdf

Załącznik nr 2 - Formularz oferty

Załącznik nr 2 - Formularz oferty.docx

Załącznik nr 6b - wzór umowy zadanie 2

Załącznik nr 6b - wzór umowy zadanie 2.docx

Załącznik nr 6a - wzór umowy zadanie 1

Załącznik nr 6a - wzór umowy zadanie 1.docx

Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji

Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx

Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu

Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.docx

Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby

Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30214000-2 - Stacje robocze)

Najniższa cena

10 406 PLN

Średnia cena

62 428 PLN

Najwyższa cena

98 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Net Complex Sp. z.o.o Bielsko Biała 1 98 400 PLN 98 400 PLN
BTC Sp. z o.o. Szczecin 1 78 480 PLN 78 480 PLN
VERBICOM S.A Poznań 1 10 406 PLN 10 406 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 61 przetargów

Min: 1 587 PLN Średnia: 113 425 PLN Max: 479 700 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania, zakup licencji oprogramowania użytkowego, zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla systemu CEPiK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania, zakup licencji oprogramowania użytkowego, zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla systemu CEPiK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d1d1bd4-52e8-452a-b571-2d91a7c8e03f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074790/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń przenośnych / Zakup i wdrożenie rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa systyemów informacyjnych i sieci teleinformatycznej Starostwa...

1.2.7 Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla systemu CEPiK (zamówienie powiązane z pozycją nr 1.2.3 Planu postępowań)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d1d1bd4-52e8-452a-b571-2d91a7c8e03f

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu bezpłatnej Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem:
https://ezamowienia.gov.pl oraz adresu poczty elektronicznej Zamawiającego - e-mail: zamowienia@powiat.kielce.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e -Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl oraz adresu poczty elektronicznej Zamawiającego
zamowienia@powiat.kielce.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna RODO zgodnie z rozdziałem XXIV SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.23.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Starostwa Powiatowego w Kielcach

4.2.6.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

32550000-3 - Sprzęt telefoniczny

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237100-0 - Części komputerów

30232100-5 - Drukarki i plotery

30213200-7 - Komputer tablet

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa licencji oprogramowania użytkowego

4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla systemu CEPiK

4.2.6.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w rozdziale IV SWZ

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu
ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714 ), z innym Wykonawcą, który
złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub
informacjami, potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej
– wzór Oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ
2) Odpis z Krajowego Rejestru Sądowego lub Informacja z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie
art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają
wpisu do rejestru lub ewidencji;
3) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w
zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp – wzór Oświadczenia stanowi Załącznik
nr 9 do SWZ.
4) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy poza
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu, o których mowa w pkt 2) powyżej, składa dokument lub dokumenty
wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której
dokument miał dotyczyć, potwierdzające odpowiednio, że: nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie
zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się
on w innej tego rodzaju sytuacji, wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.
Dokument, o którym mowa powyżej, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem.
5) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument
dotyczy nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 4) zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem
zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub
oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę
lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu
Ogłoszenie nr z dnia
Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub
gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której
dokument miał dotyczyć. Dokument, o którym mowa powyżej, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich
złożeniem.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o
udzielenie zamówienia – wzór Oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. V ust.1 SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu zostały wskazane w rozdz. V ust.1 SWZ

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia:
a) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz
odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby -
wzory Oświadczeń stanowią Załączniki nr 3a i 4a do SWZ;
b) Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów Wykonawcy, podpisane przez podmiot
udostępniający zasoby - wzór Zobowiązania stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
2) Pełnomocnictwo złożone w formie, o której mowa w rozdz. XVI ust. 14 SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały określone w rozdz. VIII SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego są zawarte we Wzorach umów - Załącznikach nr 6a (dla Zadania I), 6b (dla Zadania II,) i 6c (dla Zadania V) do SWZ. Zamawiający przewiduje zmiany we wzorze umowy, na warunkach tam określonych.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa swoją ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy, dostępnej na portalu: : https://ezamowienia.gov.pl/pl, zgodnie z zapisami rozdz. XVI SWZ.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30214000-2 - Stacje robocze
30214000-2 (Stacje robocze) 30213100-6 (Komputery przenośne) 32550000-3 (Sprzęt telefoniczny) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30237100-0 (Części komputerów) 30232100-5 (Drukarki i plotery) 30213200-7 (Komputer tablet) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30216110-0 (Skanery komputerowe) 30213100-6 - Komputery przenośne 32550000-3 - Sprzęt telefoniczny 30231300-0 - Monitory ekranowe 30237100-0 - Części komputerów 30232100-5 - Drukarki i plotery 30213200-7 - Komputer tablet

Okres realizacji

14 dni