Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 116 647 PLN

Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach - II”.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00128692

Numer referencyjny: ZP/D-W/10/2026

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach

Przemysłowa 44

24-200 Bełżyce, Lubelskie

NIP: 7132846648

REGON: 432710721

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozbudowa infrastruktury dla zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach”, w asortymencie zgodnie zapisami zawartymi OPZ – załącznik nr 1 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
BNR POLSKA Spółka z o.o. Gdańsk 9571173632

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 BNR POLSKA Spółka z o.o. (Gdańsk) Umowa podpisana 116 647 PLN 116 647 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2 - Meble biurowe)

Najniższa cena

849 PLN

Średnia cena

90 564 PLN

Najwyższa cena

399 034 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Domi Styl Maciej Banaszek Mełgiew 5 7 866 PLN 31 463 PLN
AMG GROUP Maciej Szałła Gdańsk 2 58 966 PLN 117 932 PLN
Idalia Ludwikowscy Sp. Jawna Radom 2 27 306 PLN 27 306 PLN
BNR POLSKA Spółka z o.o. Gdańsk 2 116 647 PLN 116 647 PLN
Drzewiarz-Bis Sp z o.o. Lipno 1 175 598 PLN 175 595 PLN
Medilab Sp. z o.o. Białystok 1 - 27 374 PLN
Oprema Tomasz Turek Poręba 1 27 374 PLN 25 830 PLN
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie Lublin 1 - -
KERRO MEBLE Sp. z o.o. Lublin 1 326 100 PLN 326 100 PLN
Kerro Meble Sp. z o.o. Lublin 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej z podziałem na części

Domi Styl Maciej Banaszek 1 107 PLN

2026-07-10 09:41:38Z

Dostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej z podziałem na części

Domi Styl Maciej Banaszek 5 720 PLN

2026-07-10 09:41:38Z

Dostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej z podziałem na części

Domi Styl Maciej Banaszek 849 PLN

2026-07-10 09:41:38Z

Zakup wyposażenia - meble w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój szkół Powiatu Lubartowskiego w Lubartowie”

Drzewiarz-Bis Sp z o.o. 175 598 PLN

2026-07-08 07:13:45Z

Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach - II”.

BNR POLSKA Spółka z o.o. -

2026-07-03 11:04:07Z

Zakup i dostawa mebli na potrzeby Oddziału ZUS w Biłgoraju oraz podległych TJO

KERRO MEBLE Sp. z o.o. 326 100 PLN

2026-05-26 11:59:50Z

„Poprawa warunków prowadzenia działalności kulturalnej Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach” Część nr 2: Wyposażenie w meble

Zaułek Dizajnu Marta Szlapa -

2026-05-07 09:25:38Z

Dostawa mebli biurowych i kuchennych, telefonów bezprzewodowych, kanistrów żółtych 5 l, mydeł neutralnych, pasów ograniczających ruchy, pończoch uciskowych, w podziale na 6 części.

PK-Studio Piotr Klepka 399 034 PLN

2026-04-29 12:04:58Z

Dostawa mebli biurowych i kuchennych, telefonów bezprzewodowych, kanistrów żółtych 5 l, mydeł neutralnych, pasów ograniczających ruchy, pończoch uciskowych, w podziale na 6 części.

Oprema Tomasz Turek 27 374 PLN

2026-04-29 12:04:58Z

Dostawa mebli biurowych i kuchennych, telefonów bezprzewodowych, kanistrów żółtych 5 l, mydeł neutralnych, pasów ograniczających ruchy, pończoch uciskowych, w podziale na 6 części.

Medilab Sp. z o.o. 27 374 PLN

2026-04-29 12:04:58Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 97 278 PLN Max: 1 149 714 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.:
„Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach - II”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach

1.3.) Oddział zamawiającego: ZP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432710721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Bełżyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815161137

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz1belzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz1belzyce.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.:
„Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach - II”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bb1e503-bb43-4173-b93a-02c6efb25209

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031837/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia „Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach” realizowanego w ramach KPO.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym".

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może się odbywać wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 t.j. ze zm.), tj. za pośrednictwem Platformy Zakupowej
Zamawiającego pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: w sprawie przedmiotu zamówienia: Pan Janusz Domżał - tel. 81 517 30 51, w sprawie procedury - Komórka ds. zamówień publicznych – tel.: 81 516 11 37.
3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem :https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce
4. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
(...) Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. 7. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 8. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 9. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem. 10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z platformazakupowa.pl, w szczególności za sytuację, gdy zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu, ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. „Instrukcja dla Wykonawców" pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna zgodna z art. 13 RODO do zastosowania przez zamawiających w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego
Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, które ma bezpośrednie zastosowanie w państwach członkowskich, w tym także do udzielenia zamówień publicznych.
Dlatego zgodnie z brzmieniem art. 13 ust. 1 i 2 RODO, informujemy, że:
 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, 24-200 Bełżyce,
ul. Przemysłowa 44, tel. 81 – 516 – 29 – 26, e-mail: sekretariat.zoz1@powiat.lublin.pl
 W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, może Pan/i kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach. Dane kontaktowe: SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach, 24-200 Bełżyce, ul. Przemysłowa 44, tel. 81 – 516 – 29 – 24, e-mail: iod@spzoz1belzyce.pl
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy.
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych.
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem
 w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
Dodatkowo zgodnie z informacją przekazaną przez Urząd Zamówień Publicznych (https://www.uzp.gov.pl/aktualnosci/rodo-w-zamowieniach-publicznych), co do zasady Zamawiający, przetwarzając dane osobowe, które pośrednio pozyskał w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, nie jest obowiązany do wypełniania obowiązku informacyjnego, mając na względzie treść wyłączeń zawartych w art. 14 ust. 5 RODO. W takim przypadku obowiązki informacyjne przewidziane w art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał Wykonawca w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/D-W/10/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wyposażenia obiektu w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozbudowa infrastruktury dla zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 w Bełżycach”, w asortymencie zgodnie zapisami zawartymi OPZ – załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

34911100-7 - Wózki

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
4 zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku gdy Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy
Oświadczenia o których mowa w rozdziale 8.1 SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
W przypadku przekazywania dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Oświadczenia wskazane w rozdziale 8.1 SWZ przekazuje się środkiem komunikacji elektronicznej wskazanym w rozdziale 10 SWZ.
W przypadku, gdy oświadczenia o których mowa w rozdziale 8.1 SWZ zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2022 r. poz. 1233 z późn. zm.), Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku.
Dokumenty elektroniczne muszą spełniać łącznie następujące wymagania:
- Będą utrwalone w sposób umożliwiający ich wielokrotne odczytanie, zapisanie i powielenie, a także przekazanie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej lub na informatycznym nośniku danych;
- Umożliwiają prezentację treści w postaci elektronicznej, w szczególności przez wyświetlenie tej treści na monitorze ekranowym;
- Umożliwiają prezentację treści w postaci papierowej, w szczególności za pomocą wydruku;
- Zawierają dane w układzie niepozostawiającym wątpliwości co do treści i kontekstu zapisanych informacji.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych Strony przewidują możliwość aneksowania umowy w następujących przypadkach:
1) Następstwa prawnego podmiotu wstępującego w miejsce wybranego Wykonawcy.
2) Wydłużenia terminu gwarancji, w sytuacji przedłużenia jej przez wytwórcę / Wykonawcę.
3) Zmiany stawki podatku VAT. Zmiana wysokości wynagrodzenia obowiązywać będzie od dnia wejścia w życie przepisów wprowadzających tą zmianę. W takim przypadku wartość netto wynagrodzenia Wykonawcy nie ulegnie zmianie.
4) Zmiany przedmiotu umowy, polegającej na zmianie oferowanego sprzętu na inny, spełniający wymagania, które zostały szczegółowo opisane i wymienione w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Dokonanie zmiany jest możliwe tylko w sytuacji wycofania z rynku, niedostępności na rynku lub zaprzestania produkcji zaoferowanego przez Wykonawcę sprzętu. W takiej sytuacji Zamawiający może wyrazić zgodę na zamianę sprzętu będącego przedmiotem umowy na inny, o lepszych bądź takich samych cechach, parametrach i funkcjonalności pod warunkiem akceptacji propozycji zmiany przez Zamawiającego. Zmiana sprzętu nie może spowodować podwyższenia ceny, zamian terminu wykonania, okresu gwarancji oraz innych warunków realizacji zamówienia.
5) Wydłużenie terminu dostawy z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę.
3. Zamawiający informuje, że skorzysta z możliwości zmiany umowy na podstawie art. 455 ust. 1 pkt. 2-4 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w przypadku zaistnienia potrzeby takiej zmiany i po spełnieniu określonych w ustawie przesłanek.
4. Zmiany w umowie będą wprowadzane od momentu zaistnienia zdarzenia powodującego konieczność wprowadzenia zmiany, w zakresie niezbędnym do zaistniałej sytuacji.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-06 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-06 12:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-02-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.02.2026
Termin składania ofert
06.03.2026 11:00
Wartość umowy
116 647 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39130000-2 - Meble biurowe
39130000-2 (Meble biurowe) 39120000-9 (Stoły kredensy biurka i biblioteczki) 39110000-6 (Siedziska krzesła i produkty z nimi związane i ich części) 34911100-7 (Wózki) 39711100-0 (Chłodziarki i zamrażarki) 39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki 39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części 34911100-7 - Wózki 39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

Okres realizacji

40 dni