Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Jutro)

„Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B”

Aktywny Usługi 2026/BZP 00406274

Numer referencyjny: ZP/2026/5/JM

Zamawiający

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie

Szczecińska 88

78-300 Świdwin, Zachodniopomorskie

NIP: 331082332

REGON: 331082332

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień umożliwiających podjęcie zatrudnienia na stanowisku kierowcy kategorii B.

Kryteria oceny ofert

Cena 95%
Klauzule społeczne 5%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 80411000-8 - Usługi szkół jazdy (cała Polska)

Najniższa cena

6 200 PLN

Średnia cena

74 111 PLN

Najwyższa cena

292 523 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EDUK@TOR KURSY I SZKOLENIA EWA KOTOWSKA-WYRWAS Grudziądz 4 7 675 PLN 30 700 PLN
Auto Szkoła MAJ Halina Maj Sułkowice 2 205 146 PLN 410 292 PLN
KADRY TURYSTYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 1 8 900 PLN 8 900 PLN
Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Bydgoszcz 1 - -
Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier Busko-Zdrój 1 59 200 PLN 59 200 PLN
AUTO SZKOŁA ZEBRA MARCIN BARYGA ŁÓDŹ 1 103 500 PLN 103 500 PLN
AUTO-MARGO OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MAREK SZCZEŚNIAK SIERADZ 1 105 000 PLN 105 000 PLN
INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Grudziądz 1 16 800 PLN 16 800 PLN
Sławomir Suwada SPEED Sucha Beskidzka 1 154 945 PLN 154 945 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

EDUK@TOR KURSY I SZKOLENIA EWA KOTOWSKA-WYRWAS 9 500 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

KADRY TURYSTYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 8 900 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

EDUK@TOR KURSY I SZKOLENIA EWA KOTOWSKA-WYRWAS 7 500 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

EDUK@TOR KURSY I SZKOLENIA EWA KOTOWSKA-WYRWAS 7 500 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

EDUK@TOR KURSY I SZKOLENIA EWA KOTOWSKA-WYRWAS 6 200 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

SR.272.u.13.2026.PW Przeprowadzenie kursów dla uczniów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach realizacji projektu „Nowodworska Akademia Zawodowców – gotowi do pracy”

INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 16 800 PLN

2026-07-29 09:00:11Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie teoretycznego i praktycznego kursu na prawo jazdy kat. B dla uczniów ZSCKR w Sędziejowicach w ramach projektu pn.: „Podniesienie potencjału szkoły w Sędziejowicach.”.

AUTO-MARGO OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MAREK SZCZEŚNIAK 105 000 PLN

2026-07-01 09:00:39Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie praktycznej części kursu prawa jazdy kat. T dla uczniów Technikum i słuchaczy KKZ w Chrobrzu

Ośrodek Szkolenia Kierowców MILA Dariusz Papier 59 200 PLN

2026-06-09 07:54:36Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie teor. i praktycznego kursu na prawo jazdy kat. B dla uczniów ZSCKR w Sędziejowicach w ramach projektu pn.: „Wsparcie rozwoju kształcenia zawodowego w Sędziejowicach.”

AUTO SZKOŁA ZEBRA MARCIN BARYGA 103 500 PLN

2026-06-08 11:46:15Z

Organizacja i przeprowadzenie kursu na Prawo jazdy kat. B / kat. T zakończone egzaminem państwowym

Sławomir Suwada SPEED 154 945 PLN

2026-05-14 09:07:22Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSR CKP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331082332

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczecińska 88

1.5.2.) Miejscowość: Świdwin

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsrckp@poczta.onet.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsrckp.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsrckp.com

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d58aaf4-4018-47b5-b64d-0168a4391541

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406274

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030605/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d58aaf4-4018-47b5-b64d-0168a4391541

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z Rozdziałem T - SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem EE - SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/2026/5/JM

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień umożliwiających podjęcie zatrudnienia na stanowisku kierowcy kategorii B.

4.2.6.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Cena –95 %,
Klauzule społeczne - 5%

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 95

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzule społeczne

4.3.6.) Waga: 5

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej

O udzielenie zamówienia może się ubiegać wykonawca, który spełnia warunek udziału w postępowaniu dotyczący posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów, tj.: posiada wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia kierowców na podstawie art. 28 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (t.j. Dz.U. 2024, poz. 1210 ze zm.).
2. Zdolność techniczna lub zawodowa:
Zamawiający uzna, iż Wykonawca zdolny do należytego wykonania zamówienia to taki, który wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować minimum (1) jedną osobą skierowaną przez wykonawcę do realizacji zamówienia, która:
1) posiada minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe w zrealizowaniu szkoleń lub kursów z zakresu nauki prawa jazdy kategoria B.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z Rozdziałem Q - SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z Rozdziałem Q - SWZ

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z Rozdziałem R - SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z Rozdziałem P- SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z Załącznikiem do SWZ - Projekt umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80411000-8 - Usługi szkół jazdy
80411000-8 (Usługi szkół jazdy) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Okres realizacji

19 miesiące