Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 06:30 (Jutro)

Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi o nazwie Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne - korepetycje

Aktywny Usługi 2026/BZP 00410939

Numer referencyjny: 6/RRS/2026

Zamawiający

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PABIANICACH

ul. gen. Romualda Traugutta 6A

95-200 Pabianice, Łódzkie

NIP: 7311721449

REGON: 472212819

Opis przedmiotu zamówienia

język angielski – łącznie 1560 godzin tj. 156 godzin zegarowych w miesiącu (27 dzieci x 4 godziny w miesiącu/osoba, 6 dzieci x 8 godz. w miesiącu)

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Doświadczenie 30%
Klauzula społeczna 10%

Część 2

Cena 60%
Doświadczenie 30%
Klauzula społeczna 10%

Część 3

Cena 60%
Doświadczenie 30%
Klauzula społeczna 10%

Część 4

Cena 60%
Doświadczenie 30%
Klauzula społeczna 10%

Część 5

Cena 60%
Doświadczenie 30%
Klauzula społeczna 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 149 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Najniższa cena

400 PLN

Średnia cena

74 296 PLN

Najwyższa cena

878 650 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała Kraków 8 52 257 PLN 336 000 PLN
STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ Piaseczno 7 7 943 PLN 55 600 PLN
Fundacja Zaufania Społecznego Publica Fides, Dąbrowskiego 2, 95-083 Lutomiersk Lutomiersk 6 - -
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz Piaseczno 6 20 567 PLN 126 800 PLN
PERFORMATYWKA Patryk Gniedziejko Białystok 5 5 602 PLN 28 010 PLN
BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ I USŁUG EDUKACYJNYCH KATARZYNA SIENKOWICZ Sieradz 5 64 100 PLN 320 500 PLN
Sun & More Sp.zo.o. Szczecin 5 - -
BPR Consulting Paulina Rydz Łódź 4 - 129 898 PLN
IPL Kursy resuscytacji IPR EMERGENCY Marcin Rybakowski Poznań 4 118 050 PLN 472 200 PLN
ATUM Sp. z o.o. Wrocław 3 40 000 PLN 120 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi szkoleniowe z zakresu tutoringu dla nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu „Aktywni - Program Rozwoju Dydaktyki i Kompetencji”

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o. 23 700 PLN

2026-08-31 07:41:39Z

Usługi szkoleniowe z zakresu tutoringu dla nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego w ramach projektu „Aktywni - Program Rozwoju Dydaktyki i Kompetencji”

Collegium Wratislaviense Sp. z o.o. 42 300 PLN

2026-08-31 07:41:39Z

Gospodarka Cyrkularna w Gminie Parzęczew

Fundacja Edukacji, Rozwoju i Innowacji 770 000 PLN

2026-08-20 06:06:31Z

„Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla uczestników projektu „Wzmocnieni – zintegrowane wsparcie dla dzieci i rodzin”

BPR Consulting Paulina Rydz -

2026-08-19 09:16:09Z

„Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla uczestników projektu „Wzmocnieni – zintegrowane wsparcie dla dzieci i rodzin”

BPR Consulting Paulina Rydz -

2026-08-19 09:16:09Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe "DOMAX" - Dorota Domas 72 000 PLN

2026-08-14 07:58:45Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim

SKYLINX sp. z o.o. 29 400 PLN

2026-08-14 07:58:45Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim

IT MEDIA S.C. JACEK CHOJNOWSKI, ANDRZEJ PERZANOWSKI 73 520 PLN

2026-08-14 07:58:45Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim

FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU EDUKACJI "PRO FUTURO" 9 152 PLN

2026-08-14 07:58:45Z

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim

Akademia Sztuki Restauracyjnej RestArtAcademy 4 600 PLN

2026-08-14 07:58:45Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 350 PLN Średnia: 73 317 PLN Max: 1 674 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi o nazwie Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne - korepetycje

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PABIANICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472212819

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Romualda Traugutta 6A

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: raf@binar.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcpr-pabianice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi o nazwie Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne - korepetycje

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a98d4eaa-a030-4927-8e01-a675eded3978

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00404819/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi o nazwie Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne - korepetycje

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

projektu „Rodzino rozwiń skrzydła”, realizowanego w powiecie pabianickim, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet 7 –Fundusze Europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem, Działanie 07.12 Usługi na rzecz rodziny.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a98d4eaa-a030-4927-8e01-a675eded3978

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 6/RRS/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 5

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

język angielski – łącznie 1560 godzin tj. 156 godzin zegarowych w miesiącu
(27 dzieci x 4 godziny w miesiącu/osoba, 6 dzieci x 8 godz. w miesiącu)

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego

98390000-3 - Inne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

matematyka – łącznie 1560 godzin tj. 156 godzin zegarowych w miesiącu
(33 dzieci x 4 godziny w miesiącu, 3 dzieci x 8 godzin w miesiącu)

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego

98390000-3 - Inne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

fizyka – łącznie 160 godzin tj. 16 godzin zegarowych w miesiącu
(4 dzieci x 4 godziny miesięcznie)

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego

98390000-3 - Inne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

język polski – łącznie 480 godzin tj. 48 godzin zegarowych w miesiącu
( 12 dzieci x 4 godz. w miesiącu)

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego

98390000-3 - Inne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

chemia – łącznie 240 godzin tj. 24 godziny zegarowe w miesiącu
(2 dzieci x 4 godz. w miesiącu, 2 dzieci x 8 godz. w miesiącu)

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego

80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego

98390000-3 - Inne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2027-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Klauzula społeczna

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje minimum po 2 osoby do realizacji każdej z I i II części oraz minimum po 1 osobie do realizacji każdej z III, IV, V części zamówienia które będą posiadać kwalifikacje wymagane od nauczycieli w danym przedmiocie, które dotyczy oferta określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2023 poz. 2102 z późn. zm.).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakres wykonywanych przez nie czynności oraz informację o podstawie do dysponowania tymi osobami potwierdzające spełnienie warunków określonych w rozdziale VI.1.1.4. – zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z załączonym wzorem umowy do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 08:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2022 r., poz. 835) z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się:
a. Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka o którym mowa w art. 1 pkt. 3 tejże ustawy,
b. Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2022 r., poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka o którym mowa w art. 1 pkt. 3 tejże ustawy,
c. Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt. 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2021 r., poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka o którym mowa w art. 1 pkt. 3 tejże ustawy.
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 06:30
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe) 85311300-5 (Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży) 80100000-5 (Usługi szkolnictwa podstawowego) 80200000-6 (Usługi szkolnictwa średniego) 98390000-3 (Inne usługi) 85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego 80200000-6 - Usługi szkolnictwa średniego 98390000-3 - Inne usługi

Okres realizacji

do 2027-06-30