Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 3960/25

27.10.2025 postanowienie
umorzone
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy
Meritum

Wobec braku spełnienia przesłanek określonych w art. 525 ust. 1 ustawy Pzp, Izba stwierdziła nieskuteczność zgłoszonego przystąpienia przez wykonawców wspólnie ubiegający się udzielnie zamówienia AGENCJA OCHRONY MK Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Agencja Ochrony Kowalczyk Security Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie i Agencja Ochrony Kowalczyk KM Sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie Zamawiającego....

KIO 3981/25

22.10.2025 wyrok
uwzględnione
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.; dalej „ustawa”, „Pzp”) skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 9 września 2025 roku od czynności zamawiającego z dnia 18 września 2025 roku....

KIO 3991/25

16.10.2025 postanowienie
umorzone
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy
Meritum

Odwołanie dotyczy: usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz konwojowanie wartości pieniężnych realizowanych w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG” nr postępowania:14/ZP/U/OCHR/2025 w zakresie części I i II. Ogłoszenie o zamówieniu: Dz. Urz....

KIO 126/18

05.02.2018 wyrok
uwzględnione
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy
Meritum

Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiadał interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, o której mowa w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp....

KIO 1340/13

18.06.2013 wyrok
uwzględnione
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa materiału eksploatacyjnego do posiadanego przez zamawiającego sprzętu drukarek i kserokopiarek ( „Przedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, kopiujących i wielofunkcyjnych wymienionych w załącznikach nr 1-3 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia”)....