Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

10 orzeczeń w bazie

KIO 5556/25

27.01.2026 postanowienie
umorzone
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

zachodzi podstawa do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 522 ust. 3 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odw...

KIO 3122/25

12.09.2025 postanowienie
zwrócone
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

W dniu 28 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Packman Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 4, 05-119 Łajski zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę biodegradowalnych naczyń i sztućców jednorazowego użytku do 6 WOG Ustka w 2025 r. Numer referencyjny: 28/WM/6WOG/2025. Do odwołania nie dołączono:  dokumentów potwierdzających umocowanie Pana D.K....

KIO 2826/25

21.08.2025 postanowienie
umorzone
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Lędowo – Osiedle, zwany dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: z dnia 14 lipca 2023 r., Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym pn. „Dostawa środków do utrzymania czystości i higieny w obiektach w rejonie odpowiedzialności 6 WOG Ustka w 2025 roku”....

KIO 21/25

28.01.2025 postanowienie
postanowienie
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

ziściły się przesłanki określone w art. 522 ust. 3 Pzp zgodnie z którym w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania ‎ po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie...

KIO 3233/24

17.09.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, to jest odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Do postępowania odwoławczego nie zgłoszono przystąpienia. Skład orzekający Izby, działając na podstawie art....

KIO 3085/24

02.09.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Izba zważyła, że wobec uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku zgłoszenia przystąpień po stronie Zamawiającego, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 1 Pzp. Przepis ten stanowi w zdaniu pierwszym, że w przypadku uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy prz...

KIO 2374/24

16.07.2024 postanowienie
postanowienie
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego – 6 WOG w Ustce, w trybie podstawowym bez negocjacji na dostawę biodegradowalnych naczyń i sztućców jednorazowego użytku do 6 WOG Ustka w 2024 r. (nr postępowania: 37WM/6WOG/2024), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 27.05.2024 r., 2024/BZP 00339675, wniesione zostało w dniu 08.07.2024 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Wykonawcy PackMan Sp. z o.o., Łajsk (sygn. akt KIO 2374/24)....

KIO 2818/21

09.11.2021 wyrok
uwzględnione
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza stwierdza, że Odwołujący legitymuje się uprawnieniem do korzystania ze środków ochrony prawnej, o którym stanowi przepis art. 505 ust. 1 Pzp, według którego środki ochrony prawnej określone w ustawie przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów niniejszej ustawy....

KIO 1820/19

23.09.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

KIO 199/19

13.02.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Zamawiający 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Lędowo – Osiedle 1N, 76271 Ustka wysłał ogłoszenie o zamówieniu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej 12.10.2018 r. ‎ i ogłoszenie ukazało się w tym organie 16.10.2018 r. pod nrem 2018/S 199-453249. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 i poz. 2018 oraz z 2018 r. poz....