Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1216/22|KIO 1217/22

20.05.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Archiwum Państwowe
Meritum

Zamawiający - Archiwum Państwowe w Warszawie - prowadzi w trybie podstawowym postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Usługi ochroniarskie w obiektach Archiwum Państwowego w Warszawie . Wartość zamówienia jest mniejsza niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych 4 kwietnia 2022 r. pod nr 2022/BZP 00108466/01. Sygn. akt KIO 1216/22 W dniu 4 maja 2022 r. Konsorcjum: Ekspert Security AP Sp. z o.o., Ekspert Security MW Sp....

KIO 1945/21

25.08.2021 wyrok
oddalone
Archiwum Państwowe
Meritum

Izba wskazuje, że postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019 ze zm. dalej: „ustawa” lub „Pzp”). Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi ‎ art. 528 nowej ustawy skutkujących odrzuceniem odwołania....

KIO 1882/21

13.07.2021 wyrok
oddalone
Archiwum Państwowe
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Zamawiający w sposób prawidłowy dokonał oceny oferty Odwołującego. Oferta nie podlegała poprawieniu. Zgodnie z treścią SWZ, o ferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty, którego wzór określa Załącznik nr 3 do SWZ, 2) Wypełnioną Tabelę elementów rozliczeniowych (TER) stanowiącą Załącznik nr 4a do SWZ....