Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

1 orzeczeń w bazie

KIO 5247/25

30.12.2025 postanowienie
umorzone
Celowy Związek Gmin SG05 w Starym Kurowie
Meritum

Odwołanie dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych w ramach lokalnego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, zorganizowanego przez Celowy Związek Gmin SG05”. Numer postępowania nadany przez zamawiającego: SG05 271.7.2025.AF. Ogłoszenie o zamówieniu: Dz. Urz. U. E. Numer publikacji ogłoszenia 746518-2025; Numer wydania: Dz.U.S.217/2025 data publikacji: 11 listopada 2025 roku....