Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 499/26

23.03.2026 postanowienie
umorzone
Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie
Meritum

Izba stwierdziła, że przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, zgłoszone przez wykonawcę CGI Polska S.A. (dawniej Comarch Polska S.A.) nie było skutecznie, oferta tego wykonawcy została bowiem odrzucona, a czynność ta – wobec niewniesienia odwołania – stała się ostateczna. Art. 525 ust....

KIO 2602/25

30.07.2025 postanowienie
umorzone
Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie
Meritum

zachodzą przesłanki umożliwiające umorzenie postępowania odwoławczego w trybie art. 568 pkt. 1 Ustawy. Na posiedzeniu niejawnym, które odbyło się bez udziału stron i uczestników w związku z § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. poz. 2453) izba w sytuacji opisanej w art. 568 Ustawy, wydała postanowienie o umorzeniu postępowania odwoławczego....

KIO 853/25

21.03.2025 postanowienie
umorzone
Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie
Meritum

Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy Pzp, postanowiła umorzyć odwoławcze, gdyż dalsze postępowanie stało się zbędne. Stosownie do art. 568 pkt 2 ustawy Pzp, Izba umarza postępowania odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne . Zbędność postępowania odwoławczego wynikała z faktu, że po wniesieniu odwołania zamawiający pismem z 12 marca 2025 r....

KIO 1175/23

04.05.2023 postanowienie
umorzone
Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie
Meritum

Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (dalej: „Pzp”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 150 szt. urządzeń UPS wraz z szynami do szafy RACK, nr referencyjny: COI-ZAK.262.17.2023. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone 22 lutego 2023 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych , numer: 2023/BZP 00105575....

KIO 1068/15|KIO 1070/15|KIO 1084/15

09.06.2015 wyrok
uwzględnione
Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawie
Meritum

Sygn. akt: KIO 1068/15 W cz. II SIWZ pkt 1 - Minimalne wymagania dla obudowy typu chassis, w którym w wierszu tabeli dotyczącym modułów rozszerzeń w obudowie, Zamawiający wymagał, by: moduły zainstalowane w obudowie muszą zapewniać przepustowość min 4 x 10GE lub 2 x 10GE i 2 x 8Gb FC dla każdego dostarczonego i instalowanego wewnątrz obudowy serwera bez konieczności rozbudowy o dodatkowy sprzęt....