Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 2169/22

26.08.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie, (dalej: „Zamawiający” ), prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn . „Wytworzenie Platformy e-Usług, która będzie odpowiedzialna za dostarczenie e-usług: e-EDM, e-Rejestracja, e-Analizy jej odbiorcom....

KIO 1739/22

19.07.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

Zamawiający Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia na zakup i sukcesywną dostawę środków dezynfekcyjnych, opatrunków różnych, rękawic do prac z cytostatykami i środków ochrony indywidualnej do pracy z cytostatykami. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 9 lutego 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 2022/S 028-070767....

KIO 1379/22

06.06.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

Zamawiający Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Termomodernizacja w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach CSK MSWiA w Warszawie” w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach działania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020....

KIO 171/22

03.02.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

postanowienia z dnia 3 lutego 2022 r. w sprawie o sygn. akt: KIO 171/22 Zamawiający - Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie ul. Wołoska 137, 02-507 Warszawa, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Termomodernizacja w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach CSK MSWiA w Warszawie” w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach działania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu...

KIO 165/22

03.02.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

postanowienia z dnia 3 lutego 2022 r. w sprawie o sygn. akt: KIO 165/22 Zamawiający - Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie ul. Wołoska 137, 02-507 Warszawa, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Termomodernizacja w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach CSK MSWiA w Warszawie” w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach działania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu...

KIO 2170/21

14.09.2021 wyrok
oddalone
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

W związku z tym, że postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało wszczęte po 1 stycznia 2021 r., jest ono prowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129), stosownie do art. 1 ustawy z 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę ‒ Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2020 z późn. zm.). Izba ustaliła, że Odwołujący spełnia określone w art. 505 ust....

KIO 1775/19

19.09.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

postępowanie odwoławcze należy umorzyć, bowiem Zamawiający uwzględnił w całości zarzuty podniesione w odwołaniu. Zgodnie z art. 186 ust. 2 Prawa zamówień publicznych, w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiaj...