Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 215/25

04.02.2025 postanowienie
postanowienie
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie
Meritum

unieważnienie czynności unieważnienia postępowania przetargowego z dnia 10 stycznia 2025 r. powoduje, że dalsze postępowanie stało się zbędne, przestał bowiem istnieć przedmiot zaskarżenia, a w konsekwencji orzekanie przez Izbę co do czynności lub zaniechań, które utraciły swój byt, jest bezprzedmiotowe. Wobec powyższego postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy Pzp. O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono stosownie do art....

KIO 44/25

28.01.2025 postanowienie
postanowienie
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie
Meritum

Zgodnie z art. 568 pkt 2 ustawy Pzp „Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia w przypadku (…) stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne”. Z godnie z tym przepisem podstawą do umorzenia postępowania jest stwierdzenie przez Izbę, że postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Ustawodawca nie doprecyzował jednak, o jakie sytuacje chodzi....

KIO 3863/24

25.10.2024 postanowienie
odrzucone
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie
Meritum

Szacunkowa wartość zamówienia przekracza progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 16 września 2024 r., Dz. U. S. 180/2024 nr 555512-2024. 16 września 2024 r. zamawiający publikował także na platformie specyfikację warunków zamówienia (SWZ). Ustalono, że w pkt V SIWZ, zatytułowanym „Opis przedmiot zamówienia”, zamawiający wskazał m.in.: 1....

KIO 293/20

25.02.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie
Meritum

Zamawiający - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Dostawa rękawic nitrylowych do pojemników, rękawic diagnostycznych, chirurgicznych, ochronnych do przygotowywania leków cytostatycznych oraz rękawic nitrylowych z przedłużonym mankietem na potrzeby COZL” ....