Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 2095/25

30.06.2025 wyrok
oddalone
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 528 Pzp. Przystępując do rozpoznania odwołania, Izba ustaliła wystąpienie przesłanek z art. 505 ust. 1 Pzp, tj. istnienie po stronie odwołującego interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia przez niego szkody w wyniku kwestionowanych czynności zamawiającego....

KIO 1721/22

22.07.2022 wyrok
oddalone
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. W treści kryterium oceny ofert „K-3 Doświadczenie osób świadczących usługi” Zamawiający określił, że przyzna po 5 punktów za zatrudnienie osób świadczących usługi, które posiadają jedną z niżej wymienionych kwalifikacji zawodowych: dyplom w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka fizjoterapeuta oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowis...

KIO 203/21

17.02.2021 wyrok
uwzględnione
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Meritum

Odwołanie zasługuje na uwzględnienie. Zgodnie z art. 90 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. poz. 2020 ze zm.), do postępowań o udzielenie zamówienia, o których mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004 r., wszczętych i niezakończonych przed dniem 1 stycznia 2021 r. stosuje się przepisy dotychczasowe, tj. przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U....

KIO 3378/20

23.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca M. W. prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą M. W. Usługi Transportowe z siedzibą w miejscowości Otwock Wielki, w dniu 23 grudnia 2020 r., tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 21 grudnia 2020 r., wobec czynności i zaniechań zamawiającego ‎ w postępowaniu o udzielenie zamówienia na „Świadczenie usług przewozu osób ‎ z niepełnosprawnością na terenie m.st. Warszawy”....

KIO 38/20

17.01.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym przez Zamawiającego: Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843.), [ustawa Pzp lub Pzp] na usługi społeczne, którego przedmiotem jest: „Świadczenie usług opiekuńczych na terenie m.st. Warszawy w okresie od dnia 1.02.2020 r....