Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2688/23

26.09.2023 wyrok
oddalone
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku Studia Filmowego jako I etapu planowanego kompleksu budynków Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE wraz z infrastrukturą techniczną w Toruniu. W ogłoszeniu o zamówieniu Zamawiający wskazał: A. opis warunku zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie doświadczenia, zgodnie z którym warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, iż należycie wykonał w okresie ostatnich 10 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składan...

KIO 1982/23|KIO 2002/23

25.07.2023 wyrok
umorzone (wycofanie)
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołań. W drugiej kolejności Izba stwierdziła, że Odwołującym przysługiwało prawo do skorzystania ze środka ochrony prawnej, gdyż wypełniono materialnoprawną przesłankę interesu w uzyskaniu zamówienia, określoną w art. 505 ust....

KIO 1982/23 | KIO 2002/23

25.07.2023 wyrok
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołań. W drugiej kolejności Izba stwierdziła, że Odwołującym przysługiwało prawo do skorzystania ze środka ochrony prawnej, gdyż wypełniono materialnoprawną przesłankę interesu w uzyskaniu zamówienia, określoną w art. 505 ust....

KIO 2793/20

30.11.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Udostepnienie w drodze licencji wraz z hostingiem oraz obsługą techniczną platformy zdalnego dostępu do materiałów multimedialnych zwaną dalej platformą streamingową opartą o technologie filmu na życzenie zwanej dale VOD oraz transmisji na żywo zwanej dalej Live Stream; numer referencyjny ECFC 2600.2.2020” Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 8 paź...