Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 4/22

19.01.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie - Oddział w Lublinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 Piaski - Hrebenne, odc. 9. Tomaszów Lubelski (koniec obwodnicy) - Hrebenne (początek obwodnicy), długości ok. 17,3 km”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 22 grudnia 2021 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2021/S 248-655242. W dniu 3 stycznia 2022 r....

KIO 7/22

19.01.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie - Oddział w Lublinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 Piaski-Hrebenne, Odcinek nr 7: węzeł „Zamość Południe" bez węzła - węzeł „Tomaszów Lubelski Północ” bez węzła; dł. ok. 18,498 km.” Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 22 grudnia 2021 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2021/S 248-655240....

KIO 1053/20

08.07.2020 wyrok
oddalone
Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Izba stwierdziła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp. Izba nie uwzględniła złożonego przez Zamawiającego na posiedzeniu wniosku o odrzucenie odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 pkt 5 ustawy Pzp. Zgodnie z tym przepisem Izba odrzuca odwołanie, jeżeli stwierdzi, że odwołanie dotyczy czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby lub sądu lub, w przypadku uwzględnienia zarzutów w odwołaniu, k...