Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 3833/25

10.10.2025 wyrok
uwzględnione
Gmina Mielno
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620, dalej: ustawa / ustawa Pzp) skutkujących odrzuceniem odwołania. Skład orzekający Izby rozpoznając sprawę uwzględnił akta sprawy odwoławczej, które zgodnie z par....

KIO 3900/25

08.10.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Mielno
Meritum

Zamawiający – Gmina Mielno prowadzisz postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego Budowa żłobka w Mielnie Budowa przedszkola w Mielnie Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane zamieszczone w Biuletynie Zamówień publicznych pod numerem: 2025/BZP 00286833 W dniu 15 września 2025 roku wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie Firma Budowlana Ekoinbud spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (pełnomocnik) oraz Ekoinbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialn...

KIO 3269/25

04.09.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Mielno
Meritum

Odwołujący złożył oświadczenie o cofnięciu odwołania w całości, które zostało podpisane przez osobę umocowaną do podjęcia tej czynności, a jak stanowi art. 520 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy, a cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. Biorąc pod uwagę powyższe, Izba uznała, że zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art....