Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 4518/25

06.11.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Nowogard
Meritum

20 października 2025 r. wykonawca General Engineering Kowal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie (dalej jako „Odwołujący”) wniósł odwołanie na czynność unieważnienia postępowania oraz „zaniechanie przeprowadzenia negocjacji z Odwołującym” i „zaniechanie zaproszenia Odwołującego do złożenia oferty dodatkowej” w zakresie części 1 zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane pod nazwą „ Nowogardzka Przystań – zielona infrastruktura wod...

KIO 4202/25

20.10.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Nowogard
Meritum

Gmina Nowogard, zwana dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: z dnia 14 lipca 2023 r., Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „ Nowogardzka Przystań – zielona infrastruktura wodna” część I - budowa pochylni do wodowania łodzi (slipu) na Jeziorze Nowogardzkim wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Ogłoszenie o zamówieniu zosta...

KIO 1653/25

16.05.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Nowogard
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Gminę Nowogard, w trybie przetargu nieograniczonego na budowę hali sportowej o wymiarach pola gry 320x40 m przy SP nr 2 w Nowogardzie” , ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych 23.04.2025 r., 2025/BZP 00202146, wobec treści ogłoszenia i specyfikacji warunków zamówienia, wniesione zostało 28.04.2025 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołania wykonawcy Tarkett Polska Sp. z o.o. Oddział w Warszawie (KIO 1653/25)....