Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 502/22

07.03.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Ryglice
Meritum

Zamawiający Gmina Ryglice reprezentowana przez Burmistrza Ryglic - Pawła Augustyna 33-160 Ryglice prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Kompleksowa modernizacja - przebudowa 21 odcinków dróg gminnych w Gminie Ryglice” (zamówienia nr postępowania: ZP.271.1.17.2021. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Biuletynie ZP w dniu 21 grudnia 2021 r. pod numerem 2021/BZP 00324887/0. Odwołujący: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A....

KIO 1322/08

26.11.2008 postanowienie
odrzucone
Gmina Ryglice
Meritum

Pismem z dnia 03.11.2008 r. Zamawiający rozstrzygnął protest poprzez jego oddalenie, zawiadamiając Odwołującego o powyższej czynności faksem w dniu 03.11.2008 r. wysłanym na numer 0 14 654 10 54, po czym w tym samym dniu Zamawiający wysłał pismo z dnia 03.11.2008 r. listem poleconym do Odwołującego, które zostało doręczone dnia 06.11.2008 r. Z dokumentacji przetargowej, przedłożonej do akt sprawy, wynika, że w dniu 03.11.2008 r....