Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 4349/24

10.12.2024 postanowienie
postanowienie
Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie
Meritum

Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), (zwanej dalej: „Pzp” lub „ustawa Pzp) w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „ Remont budynku koszarowo - szkoleniowego nr 27, ogólnobudowlany budynku 122, obiektów placu musztry wraz z budową obiektów małej architektury oraz przebudo...

KIO 2777/23

26.09.2023 postanowienie
odrzucone
Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie
Meritum

Pierwszy wybór oferty najkorzystniejszej w ramach części 1 miał miejsce w dniu 29 czerwca 2023 r. Za najkorzystniejszą uznano ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowe „SEA” P.B.. Jednocześnie oferta Odwołującego została odrzucona. Wobec ww. czynności Zamawiającego w dniu 5 lipca 2023 r. wniesione zostało przez obecnego Odwołującego odwołanie prowadzone pod sygnaturą akt KIO 1938/23. We wniesionym odwołaniu postawione zostały zarzuty naruszenia: a. art....

KIO 1938/23

14.07.2023 postanowienie
umorzone
Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że ‎ w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w t...

KIO 2063/20

24.09.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Jednostka Wojskowa nr 6021 w Warszawie [dalej „Zamawiający”] prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na z akup i dostawę kart zbliżeniowych HID Global Mifare 13,56 MHz Classic 1 kB MF1MOA2S50 NXP UID4 dla jednostki będącej na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej nr 6021 (znak postępowania: 25/2020/PN/INFR). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 23 marca 2020 r....