Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 7/26

05.03.2026 postanowienie
umorzone
Koleje Małopolskie Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający "Koleje Małopolskie" Sp. z o.o., ul. Wodna 2, 30-556 Kraków, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego ‎ pn. „Wykonanie przeglądu czwartego poziomu utrzymania P4 wraz z pracami dodatkowymi pojazdach serii EN78 (typ 31WE) oraz EN79 (typ 45WE)”, nr referencyjny: DZ.26.471.2025. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 23 grudnia 2025 r. pod numerem Dz.U. S: 247/2025 858248-2025, z późn....

KIO 3645/21

31.12.2021 wyrok
oddalone
Koleje Małopolskie Sp. z o.o.
Meritum

Izba uznała, że odwołujący, którego oferta mogłaby zostać wybrana jako najkorzystniejsza w przypadku potwierdzenia się zarzutów odwołania wykazał, że posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, czym wypełnił materialnoprawne przesłanki dopuszczalności odwołania, o których mowa w art. 505 ust. 1 Pzp....

KIO 1047/20

13.07.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Koleje Małopolskie Sp. z o.o.
Meritum

W dniu 13 lipca 2020 r., tj. przed otwarciem posiedzenia i rozprawy w sprawie odwoławczej, wykonawca - A. K. prowadząca działalność gospodarczą pod firmą F.U.H. Adam-Tours A. K., z siedzibą w Krakowie - złożył do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej pismo z dnia 13 lipca 2020 r. zawierające oświadczenie Odwołującego o cofnięciu odwołania wniesionego w dniu 15 maja 2020 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym przez zamawiającego: Koleje Małopolskie Sp....