Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 884/26

13.04.2026 postanowienie
umorzone
Megrez spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach
Meritum

Megrez spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie podstawowym pn.: „Świadczenie usługi serwisowej oprogramowania aplikacyjnego INFOMEDICA/AMMS objętego nadzorem autorskim Asseco Poland S.A.” nr: 19/25/ZP/TPbN (dalej: Postępowanie). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 4 lipca 2025 r....

KIO 1381/25

09.05.2025 wyrok
oddalone
Megrez spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach
Meritum

odwołanie podlegało oddaleniu. Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, ‎ o której mowa w art. 505 ust. 1 Pzp....

KIO 489/25

13.03.2025 wyrok
uwzględnione
Megrez spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach
Meritum

Zamawiający prowadzi Postępowanie z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „Pzp”) w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 13 grudnia 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 763270-2024....