Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 827/22

06.04.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Poznań - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Meritum

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Druskiennicka 32, 60-476 Poznań, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Dostawa i montaż krzeseł”, znak postępowania: ZSP15.1.2022.TP; ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w dniu 9 lutego 2022 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2022/BZP 00051944. W dniu 28.02.2022 r....

KIO 645/22

28.03.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Poznań - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Meritum

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15, ul. Druskiennicka 32, 60-476 Poznań, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Dostawa i montaż krzeseł”, znak postępowania: ZSP15.1.2022.TP; ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w dniu 9 lutego 2022 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2022/BZP 00051944. Wykonawca TRONUS POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul....