Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 706/25

19.03.2025 wyrok
oddalone
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga – Południe
Meritum

Izba nie znalazła podstaw do odrzucenia odwołania w związku z tym, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek negatywnych, uniemożliwiających merytoryczne rozpoznanie odwołania, wynikających z art. 528 ustawy Pzp. Izba równi eż stwierdziła, że wypełniono przesłanki istnienia interesu odwołującego w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia oraz możliwości poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów art. 505 ust. 1 ustawy Pzp....

KIO 706/25

19.03.2025 wyrok
oddalone
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga – Południe
Meritum

Izba nie znalazła podstaw do odrzucenia odwołania w związku z tym, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek negatywnych, uniemożliwiających merytoryczne rozpoznanie odwołania, wynikających z art. 528 ustawy Pzp. Izba równi eż stwierdziła, że wypełniono przesłanki istnienia interesu odwołującego w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia oraz możliwości poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów art. 505 ust. 1 ustawy Pzp....

KIO 690/24

14.03.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga – Południe
Meritum

Zgodnie z art. 568 pkt 2 ustawy Pzp „Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia w przypadku (…) stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne”. Z godnie z tym przepisem podstawą do umorzenia postępowania jest stwierdzenie przez Izbę, że postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Ustawodawca nie doprecyzował jednak, o jakie sytuacje chodzi....

KIO 1178/19

08.07.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga – Południe
Meritum

Zamawiający - Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Południe, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Wykonanie zadania z budżetu partycypacyjnego pn.: „Nowoczesne boisko przy Szkole Podstawowej nr 255" przy ul. Kamionkowskiej 36/44 w Warszawie”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 7 maja 2019 roku, w Biuletynie Zamówień Publicznych, pod numerem 544113-N-2019....