Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 1272/23

26.05.2023 wyrok
oddalone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.
Meritum

Izba uznała, że wobec uwzględnienia przez zamawiającego:  w całości zarzutów nr 1, 3, 5 oraz 8,  w części zarzutów nr 2, 4, 6, 7 oraz 9 oraz wycofania przez odwołującego zarzutów odwołania w pozostałym zakresie, za wyjątkiem części zarzutu nr 6 dotyczącego Klauzuli 34.15.3 postępowanie odwoławcze podlegało w tym zakresie umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 3 w zw. art. 522 ust. 3 oraz 4 ustawy Pzp stosowanymi odpowiednio....

KIO 1274/23

22.05.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.
Meritum

zachodzi podstawa do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 522 ust. 3 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odw...

KIO 1285/23

22.05.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.
Meritum

zachodzi podstawa do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 522 ust. 3 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odw...

KIO 1281/23

22.05.2023 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest zaprojektowanie oraz budowa Łódzkiego Centrum Recyklingu w Łodzi przy ulicy Zamiejskiej (nr ref. ZP/14/2023). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 25 kwietnia 2023 r....

KIO 2061/21

09.08.2021 wyrok
oddalone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Sp. z o.o.
Meritum

Odwołanie nie podlega uwzględnieniu. W odwołaniu zostały podniesione dwa zarzuty. Naruszenia (1) art. 253 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp z uwagi na wybór oferty wykonawcy Anet - Trans w sytuacji, w której to oferta Odwołującego powinna zostać uznana za ofertę najkorzystniejszą oraz (2) art. 226 ust....