Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 5252/25

15.01.2026 postanowienie
zwrócone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie
Meritum

W dniu 24 listopada 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Ekopartner Operator Sp. z o.o., ul. Ślęzoujście 5, 54-105 Wrocław zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: wynajem pojazdów z zabudową śmieciarki z funkcją kompaktującą. Numer referencyjny: MPO/WR-TP/15/2025. Do odwołania nie dołączono:  dowodu uiszczenia wpisu w terminie przewidzianym na wniesienie odwołania. Pismem z dnia 16 grudnia 2025 r....

KIO 4004/25 | KIO 4006/25 | KIO 4007/25

24.10.2025 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie
Meritum

wyrażone w wyroku z dnia 13 marca 2023 r., KIO 527/23, zgodnie z którym „Już samo udzielenie odpowiedzi jest wiążące dla każdej ze stron postępowania przetargowego, a na Zamawiającym nie ciążą żadne dodatkowe obowiązki w zakresie modyfikacji treści dokumentacji postępowania, jak np. sporządzenie tekstu jednolitego SWZ i innych załączników odpowiedź tą uwzględniającą.” Odwołujący w pismach procesowych z dnia 23 października 2025 r....

KIO 3738/25

15.10.2025 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie
Meritum

Zamawiający – Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych pojazdów ci ęż arowych o DMC powyżej 3,5 tony – wywrotek HDS” (znak postępowania MPO/ZP-PN/10/2025). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2025/S 161–551634 z dnia 25.08.2025 r....

KIO 3739/25

15.10.2025 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie
Meritum

Zamawiający – Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych pojazdow ci ęż arowych o DMC powy ż ej 3,5 tony – bramowca ” (znak post ę powania MPO/ZP-PN/11/2025). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2025/S 161 – 551147 z dnia 25.08.2025 r....

KIO 3740/25

15.10.2025 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie
Meritum

Zamawiający – Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Lubinie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „ Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych pojazdów ci ęż arowych o DMC powy ż ej 3,5 tony z urz ą dzeniem hakowym ” (znak post ę powania MPO/ZP-PN/12/2025)....