Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO/W 18/23

25.09.2023 postanowienie w sprawie wniosku o uchylenie zakazu zawarcia umowy
umorzone
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
Meritum

W dniu 21 września 2023 r. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie wniesione w dniu 11 września 2023 r. przez wykonawcę New Amsterdam Sp. z o.o. na podstawie art. 528 pkt 5 ustawy Pzp (postanowienie z dnia 21 września 2023 r., sygn. akt KIO 2667/23). Wobec powyższego skład orzekający uznał, że wypełniona została przesłanka określona w art. 578 ust....

KIO 2667/23|KIO 1667/23|KIO 2131/23

21.09.2023 postanowienie
odrzucone
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
Meritum

Izba stwierdziła, że w rozpoznawanej sprawie zachodzi podstawa do odrzucenia odwołania wskazana w art. 528 pkt 5 ustawy Pzp, zgodnie z którym Izba odrzuca odwołanie, jeżeli dotyczy ono czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby lub sądu, lub, w przypadku uwzględnienia zarzutów przedstawionych w odwołaniu, którą wykonał zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu....

KIO 2667/23 | KIO 1667/23 | KIO 2131/23

21.09.2023 postanowienie
odrzucone
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
Meritum

Izba stwierdziła, że w rozpoznawanej sprawie zachodzi podstawa do odrzucenia odwołania wskazana w art. 528 pkt 5 ustawy Pzp, zgodnie z którym Izba odrzuca odwołanie, jeżeli dotyczy ono czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby lub sądu, lub, w przypadku uwzględnienia zarzutów przedstawionych w odwołaniu, którą wykonał zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu....

KIO 2131/23

02.08.2023 postanowienie
umorzone
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
Meritum

Zamawiający: Muzeum Archeologiczne w Krakowie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na utworzenie strefy edukacyjno - kulturalnej w zabytkowym gmachu Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej nr: 2023/S 077-233533 i sprostowane w DZ U UE 2023/S 084251853 Odwołujący: SERENISSIMA sp. z o.o....