Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1387/15

06.07.2015 postanowienie
odrzucone
Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A.
Meritum

W oparciu o postanowienia art. 192 ust. 7 ustawy Pzp Izba nie może orzekać co zarzutów, które nie były zawarte w odwołaniu. Odwołujący postawił zamawiającemu wyłącznie zarzuty naruszenia: 1) art. 7 ust. 1 ustawy Pzp w związku z art. 8 ust. 1-3 ustawy Pzp w związku z art. 11 ust. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003r. Nr 153, poz....

KIO 1350/15

06.07.2015 wyrok
uwzględnione
Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A.
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Słowackiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, tj. budowa Tłoczni Strachocina - dokumentacja, PFU i nadzór autorski”. Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe 2015/S 053-093327 Usługi Sekcja II: Przedmiot zamówienia II.1) Opis II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez podmiot zamawiający: 9 „Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiące...

KIO 178/16

wyrok
oddalone
Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A.
Meritum

Z akt postępowania przetargowego udostępnionych przez zamawiającego wynika następujący stan faktyczny. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN 300 MOP 5,5 MPa Legnica - Polkowice - Żary wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego na odcinku Polkowice - Żary - podetap Polkowice - Gaworzyce województwo dolnośląskie"....