Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 460/26

13.03.2026 postanowienie
umorzone
PGE Dystrybucja spółka akcyjna z siedzibą w Lublinie
Meritum

PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy ‎ z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Przełączniki na GPZ , o numerze referencyjnym: POST/DYS/OW/GZ/03897/2025, zwane dalej „postępowaniem”....

KIO 475/26

13.03.2026 postanowienie
umorzone
PGE Dystrybucja spółka akcyjna z siedzibą w Lublinie
Meritum

PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy ‎ z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Przełączniki na GPZ , o numerze referencyjnym: POST/DYS/OW/GZ/03897/2025, zwane dalej „postępowaniem”....

KIO 242/25

07.02.2025 postanowienie
odrzucone
PGE Dystrybucja spółka akcyjna z siedzibą w Lublinie
Meritum

PGE Dystrybucja spółka akcyjna z siedzibą w Lublinie (dalej jako „Zamawiający”) prowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy o tytule „Dostawa samochodów terenowych dla Spółki PGE Dystrybucja S.A.” (dalej jako „Postępowanie”). 9 grudnia 2024 r. Zamawiający opublikował „Zawiadomienie o odrzuceniu ofert wykonawców i unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego”, w którym poinformował, iż unieważnia Postępowanie....

KIO 4460/24

30.12.2024 wyrok
uwzględnione
PGE Dystrybucja spółka akcyjna z siedzibą w Lublinie
Meritum

Zamawiający prowadzi Postępowanie z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „Pzp”) w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 5 sierpnia 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 470299-2024....