Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 3030/23

08.11.2023 wyrok
uwzględnione
Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Meritum

Izba ustaliła, że nie zaszła żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy Pzp, skutkujących odrzuceniem odwołania. W szczególności zarzut zamawiającego co do braku otrzymania pełnej kopii odwołania jest niezasadny. Jak zresztą zauważył wnioskujący o odrzucenie, celem przepisu nakazującego przekazanie kopii odwołania jest umożliwienie zamawiającemu zapoznania się z treścią zarzutów i żądań, a nadto stosowne zareagowanie w zakresie czynności podejmowanych w prowadzonym przez zamawiającego...

KIO/W 24/23

18.10.2023 postanowienie w sprawie wniosku o uchylenie zakazu zawarcia umowy
uchylenie zakazu
Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Meritum

wniosek o uchylenie zakazu zawarcia umowy zasługuje na uwzględnienie. W ocenie Izby niesporne jest stwierdzenie zawarte we wniosku, że odwołanie zostało wniesione przez wykonawcę w celu uniemożliwienia zawarcia umowy z wybranym wykonawcą, na warunkach ustalonych w przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego....

KIO/W 20/23

10.10.2023 postanowienie w sprawie wniosku o uchylenie zakazu zawarcia umowy
umorzone
Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Meritum

W dniu 5 października 2023 r. Zamawiający – Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. złożył do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wniosek o uchylenie zakazu zawarcia umowy do czasu ogłoszenia przez Krajową Izbę Odwoławczą wyroku lub postanowienia kończącego postępowanie odwoławcze. Wniosek związany jest z wniesieniem przez wykonawcę ML System + Sp. z o.o. z siedzibą w Zaczerniu w dniu 2 października 2023 r. odwołania wobec wyboru oferty wykonawcy FIBRAIN Sp. z o.o....

KIO 2879/23

10.10.2023 postanowienie
umorzone
Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający – Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na potrzeby Podkarpackiego Centrum Innowacji . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 4 sierpnia 2023 r. pod numerem 2023/S 149-472476. W dniu 2 października 2023 r....