Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 760/26

02.04.2026 wyrok
oddalone
Politechnika Białostocka
Meritum

Odwołanie podlega oddaleniu.     Odwołujący, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, Konsorcjum „ STEKOP” S.A. z/s w Warszawie oraz „STEKOP – OCHRONA” spółka z o.o. z/s w Warszawie (Odwołujący lub Konsorcjum Stekop) kwestionując czynność wyboru najkorzystniejszej oferty wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Konsorcjum JARHEAD spółka z o.o. z/s w Białymstoku oraz Jarhead BIS A.Z....

KIO 931/25

28.03.2025 postanowienie
umorzone
Politechnika Białostocka
Meritum

Politechnika Białostocka (dalej: „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie podstawowym, na podstawie przepisów ustawy z dnia ‎ 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) - dalej „ustawa Pzp” pn. „Usługa sprzątania budynków Politechniki Białostockiej”, znak postępowania: ‎ ZK-DZP.262.114.2024 - dalej „postępowanie” lub „zamówienie”....

KIO 3543/24

11.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Politechnika Białostocka
Meritum

Odwołanie dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Przebudowa oświetlenia zewnętrznego w Ośrodku Wypoczynkowym „Dwór Mejera” w Hołnach Mejera , na działce o nr ew. gr.4, obręb Sejny” " (znak postępowania nadany przez Zamawiającego: ZK-DZP.262.52.2024). Numer publikacji ogłoszenia BZP:2024/BZP 00279655/02/P, data ogłoszenia 2024-07-03. W dniu 11-10-2024r. pismem z dnia 10-10-2024r....

KIO 153/21

02.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Politechnika Białostocka
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Budimex S.A. z siedzibą w Warszawie, w dniu ‎ 26 stycznia 2021 r., tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 11 stycznia 2021 r., wobec treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia na „Wykonanie termomodernizacji oraz innych robót budowlanych w wybranych budynkach Politechniki Białostockiej”....

KIO 2242/20

07.10.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Politechnika Białostocka
Meritum

Politechnika Białostocka (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Dostawa, wdrożenie i wsparcie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP dla Politechniki Białostockiej”. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1843), zwanej dalej: „ustawa Pzp”....

KIO 899/08

11.09.2008 wyrok
oddalone
Politechnika Białostocka
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na przebudowę i rozbudowę budynku warsztatowo – laboratoryjnego na potrzeby dydaktyczne jako inkubatora przedsiębiorczości wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania: rozwój innowacyjnych metod wspierania przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej wraz z infrastrukturą dodatkową, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, (BZP nr 1 poz. 124306 z 10.06.2008 r.) w dniu 8 sierpnia 2008 r....

KIO 899/08

11.09.2008 wyrok
oddalone
Politechnika Białostocka
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na przebudowę i rozbudowę budynku warsztatowo – laboratoryjnego na potrzeby dydaktyczne jako inkubatora przedsiębiorczości wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania: rozwój innowacyjnych metod wspierania przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej wraz z infrastrukturą dodatkową, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, (BZP nr 1 poz. 124306 z 10.06.2008 r.) w dniu 8 sierpnia 2008 r....