Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 2525/23

19.09.2023 wyrok
oddalone
Polskie Radio S.A.
Meritum

W trakcie posiedzenia Odwołujący oświadczył, że cofa odwołanie w zakresie zadania nr 10. W związku z powyższym postępowanie odwoławcze w tej części należało umorzyć w oparciu o art. 568 pkt 1 ustawy PZP. W zakresie podtrzymanym przez Odwołującego Izba stwierdziła istnienie przesłanek materialnoprawnych do wniesienia odwołania, o których mowa w art. 505 ust. 1 ustawy PZP. Ponadto Izba nie stwierdziła istnienia przesłanek do odrzucenia odwołania, o których mowa w art....

KIO 2299/23

11.08.2023 postanowienie
umorzone
Polskie Radio S.A.
Meritum

Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej „zamawiający”), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, ‎ o wartości wyższej niż progi unijne o których mowa art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. ‎ - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz....

KIO 2176/23

08.08.2023 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Polskie Radio S.A.
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego Wyznaczonego – Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie działającego w imieniu własnym oraz w imieniu i na rzecz pozostałych wskazanych w ogłoszeniu Regionalnych Rozgłośni, w trybie podstawowym na usługi emisji programów radiowych w standardzie DAB+ (sygn....

KIO 3029/20

07.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Polskie Radio S.A.
Meritum

Polskie Radio S.A. al. Niepodległości 77/85 00-977 Warszawa prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ogłoszonego w dniu 26 marca 2020 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 2020/S 106-256133 z 03 czerwca 2020r. w przedmiocie „Zakup albo modernizacja systemu ERP”. Numer postepowania BZP.B5.19.2020 Wartość zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Pzp. W dniu 10 listopada 2020 roku ....

KIO 2668/20

22.10.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Polskie Radio S.A.
Meritum

W odniesieniu do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „ Modernizację repozytorium danych” – zadanie 1, prowadzonym przez Polskie Radio S.A., al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa (dalej „zamawiający”) wykonawca Apex.IT Sp. z o.o., ul. Janka Muzykanta 60, 02-188 Warszawa (dalej „odwołujący”) wniósł odwołanie wobec treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dalej „SIWZ”), zarzucając zamawiającemu naruszenie art. 29 ust....

KIO 2633/18

10.01.2019 wyrok
uwzględnione
Polskie Radio S.A.
Meritum

Ustalono, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w całości w trybie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp i nie stwierdziwszy ich, Izba skierowała odwołanie na rozprawę Ustalono dalej, że wykonawca wnoszący odwołanie posiada interes ‎ w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia, kwalifikowany możliwością poniesienia szkody ‎ w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, o których mowa w art. 179 ust....

KIO 913/18

22.05.2018 wyrok
oddalone
Polskie Radio S.A.
Meritum

Izba ustaliła, że odwołanie nie zawiera braków formalnych, nie została wypełniona żadna z przesłanek, skutkujących odrzuceniem odwołania, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Pzp oraz, że wpis w prawidłowej wysokości został wniesiony w ustawowym terminie. Izba stwierdziła, iż Odwołujący legitymuje się uprawnieniem do skorzystania w przedmiotowym postępowaniu ze środków ochrony prawnej. Została wypełniona materialnoprawna przesłanka, o której mowa w art. 179 ust....

KIO 522/15

30.03.2015 wyrok
uwzględnione
Polskie Radio S.A.
Meritum

Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 roku, poz. 907 ze zm.; dalej: „Pzp” lub „ustawa”), skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 16 marca 2015 roku oraz została przekazana w ustawowym terminie kopia odwołania Zamawiającemu, co potwierdziły Strony na posiedzeniu z ich udziałem....