Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 3525/25

22.09.2025 postanowienie
umorzone
Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Meritum

Zamawiający – Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1583 K Obwodnica Zachodnia Nowego Sącza”, nr postępowania: PZD–ZAM.261.91.2024.WZ. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 29 listopada 2024 r. pod numerem 2024/BZP 00625415. W dniu 19 sierpnia 2025 r....

KIO 2463/25

17.07.2025 wyrok
uwzględnione
Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 ze zm.; dalej „ustawa”, „Pzp”) skutkujących odrzuceniem odwołania. Skład orzekający Izby rozpoznając sprawę uwzględnił akta sprawy odwoławczej, które zgodnie z par....