Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

10 orzeczeń w bazie

KIO 5770/25

10.02.2026 postanowienie
umorzone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Art. 520 ust. 2 Pzp stanowi, że cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. W niniejszej sprawie Odwołujący w piśmie z dnia 10 lutego 2026 r. jednoznacznie oświadczył, że cofa odwołanie wniesione w przedmiotowym Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego....

KIO 5812/25

04.02.2026 postanowienie
umorzone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Art. 520 ust. 2 Pzp stanowi, że cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. W niniejszej sprawie Odwołujący w piśmie z dnia 4 lutego 2026 r. jednoznacznie oświadczył, że cofa odwołanie wniesione w przedmiotowym Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego....

KIO 2713/25

07.08.2025 postanowienie
umorzone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 2 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu Jeżeli uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do postępowania po stronie zamawiającego, ‎ nie wniesie sprzeciwu co do uwzględnienia w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu przez zamawiającego, Izba umarza postępowanie, a zamawiający wykonuje, powtarza ‎ lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołan...

KIO 1071/24

16.04.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, w myśl którego Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. O kosztach postępowania odwoławczego Izba orzekła na podstawie art. 557 i art. 575 ustawy Pzp w zw. z § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 238/24

13.02.2024 wyrok
uwzględnione
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Zamawiający prowadzi Postępowanie z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej jako „Pzp”) w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 Pzp. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 12 stycznia 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 00023944-2024....

KIO 231/24

09.02.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

W dniu 22 stycznia 2024 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawcy MLS Software spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (dalej jako „Odwołujący”) wobec treści dokumentów zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Świadczenie usługi opieki serwisowej HIS wraz z jego modernizacją w celu dostosowania do aktualnych potrzeb Powiatowego Szpitala im. W.B....

KIO 2984/23

26.10.2023 wyrok
oddalone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Zarzut naruszenia przez Zamawiającego art. 226 ust. 1 pkt 5 w związku z art. 104 - 107 ustawy Prawo zamówień publicznych - poprzez bezpodstawne zaniechanie odrzucenia oferty złożonej przez Wykonawcę Sinmed sp. z o.o. w zakresie pakietu nr 72 został uznany za bezzasadny. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia....

KIO 2127/23

01.08.2023 postanowienie
umorzone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Powiatowy Szpital im. W.B. w Iławie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dostawa produktów medycznych jednorazowego użytku ‎ z podziałem na 135 zadań dla Powiatowego Szpitala im. W.B. ‎ w Iławie”. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia ‎ 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm....

KIO 74/21

11.02.2021 wyrok
oddalone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Do rozpoznania zarzutów odwołania zastosowanie znajdowały przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych obowiązujące w dacie wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia , (Dz. U. z 2019 r., poz. 1843 ze zm.), tj. po zmianie dokonanej ustawą z dnia 22 czerwca 2016 r. o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U poz....

KIO 1419/11

13.07.2011 wyrok
uwzględnione
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

: W ogłoszeniu o zamówieniu w sekcji II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, zamawiający wskazał, że przedmiotem zamówienia jest: usługa odbioru i przekazania do utylizacji odpadów medycznych przez okres 24 miesięcy z grupy: 18 01 02, 18 01 03, 180109 w ilości: 85 200 kg o kodzie 180103, 800 kg o kodzie 180102, 6 kg o kodzie 180109 (Produkty lecznicze zawierające środki odurzające, substancje psychotropowe i prekursory grupy I-R) oraz w ilości 104 kg o kodzie 180109...