Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 3217/24

09.10.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie (dalej: „Zamawiający”), prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Sukcesywna dostawa 40000 szt. wskaźników napromieniowania, numer referencyjny: ZP-24/2024. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone 19 sierpnia 2024 r....

KIO 3835/23

16.01.2024 wyrok
oddalone
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

co niżej opisano. Na wstępie Izba ustaliła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 Ustawy, skutkujących odrzuceniem odwołania. Izba oceniła, że Odwołujący posiada interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów Ustawy, czym wypełnił materialnoprawną przesłankę dopuszczalności odwołania, o której mowa w art. 505 ust. 1 Ustawy....

KIO 2867/23|KIO 2869/23

16.10.2023 wyrok
uwzględnione
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

Izba ustaliła, że Zamawiający prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa odczynników do jednoczesnego wykrywania materiału genetycznego wirusów HBV, HCV, HIV pulach osocza metodą automatyczną wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi, archiwizacją materiału badanego oraz dzierżawą niezbędnej aparatury z całkowitym i kompletnym oprzyrządowaniem....

KIO 2867/23 | KIO 2869/23

16.10.2023 wyrok
uwzględnione
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

Izba ustaliła, że Zamawiający prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest dostawa odczynników do jednoczesnego wykrywania materiału genetycznego wirusów HBV, HCV, HIV pulach osocza metodą automatyczną wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi, archiwizacją materiału badanego oraz dzierżawą niezbędnej aparatury z całkowitym i kompletnym oprzyrządowaniem....

KIO 2568/23

12.09.2023 postanowienie
umorzone
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w ustawowym terminie, bowiem o decyzji Zamawiającego Odwołujący dowiedział się w dniu 21sierpnia 2023 roku, kiedy Zamawiający zawiadomił o wyborze oferty najkorzystniejszej oraz odrzuceniu oferty Odwołującego. Kopia odwołania została prawidłowo przekazana Zamawiającemu a Odwołujący uiścił wpis ‎ w wymaganej wysokości na rachunek UZP....

KIO 2300/23

16.08.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 2 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu, jeżeli uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do postępowania po stronie zamawiającego, nie wniesie sprzeciwu co do uwzględnienia w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu przez zamawiającego, Izba umarza postępowanie, a zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odw...

KIO 1894/23

17.07.2023 postanowienie
umorzone
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
Meritum

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie (dalej „Zamawiający”), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ w trybie przetargu nieograniczonego, o wartości wyższej niż progi unijne o których mowa ‎ w art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710, z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”, pn....