Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 3436/21

09.12.2021 wyrok
oddalone
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Meritum

Wobec spełnienia wymogów określonych art. 525 ust. 1-3 ustawy Pzp Izba uznała za skuteczne zgłoszone do postępowania odwoławczego przystąpienia dokonane przez wykonawcę Energokon-Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu po stronie Odwołującego, jak również przez wykonawcę W. F. prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Specjalistyczna Firma Wyburzeniowa „Forest” W. F. w Kamieniu po stronie Zamawiającego i dopuściła ww....

KIO 1698/13

25.07.2013 wyrok
uwzględnione
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Meritum

Niewątpliwym jest, iż zamawiający dokonał modyfikacji treści SIWZ w zakresie punktu 1.1 (Dział VII), wykreślając wymóg posiadania przez wykonawcę ubiegającego się o przedmiotowe zamówienie uprawnień do prowadzenia działalności w zakresie wytwarzania, zbierania, transportu, odzysku i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych o kodzie 19 13 07* na podstawie decyzji zatwierdzającej program gospodarki odpadami niebezpiecznymi wynikającej z ustawy o odpadach z dnia 27.04.2001 r....

KIO 2039/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „dostawy wraz z rozładunkiem sprzętu kwaterunkowego polowego na uzupełnienie norm należności (oznaczenie sprawy 55/D/2010) dla części III - stół polowy, kwadratowy, składany z metalową podstawą wraz z rozładunkiem na koszt wykonawcy” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz. 759 z późn....

KIO 1485/08

08.01.2009 wyrok
oddalone
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Meritum

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie, zwany dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2007 r., Nr 223, poz. 1655 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, wszczął, w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na „Dostawę oleju opałowego lekkiego L-1 do celów grzewczych dla jednostek i instytucji wojskowych na terenie RZI Szczecin”....