Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 1119/25

11.04.2025 wyrok
oddalone
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 4439/24

05.12.2024 postanowienie
postanowienie
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

W dniu 26 listopada 2024 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie złożone przez wykonawcę G.M. prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CSGroup G.M. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (dalej jako „odwołujący”) ‎ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej „ustawa Pzp”) pn....

KIO 4161/24

03.12.2024 wyrok
oddalone
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

Izba stwierdziła, że Odwołujący legitymuje się interesem we wniesieniu środka ochrony prawnej, o którym mowa w art. 505 ust. 1 ustawy Pzp. Zakres zarzutów, w sytuacji ich potwierdzenia się, wskazuje na pozbawienie Odwołującego możliwości uzyskania zamówienia i jego realizacji, narażając tym samym Odwołującego na poniesienie w tym zakresie wymiernej szkody....

KIO 2988/22

24.11.2022 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych dalej: „Pzp” postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Świadczenie usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Sądu Okręgowego i Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim w 2023 roku”, numer referencyjny: Inw/263/6/2022....

II Ca 82/12

08.03.2012 postanowienie
oddalone
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

Zaskarżonym postanowieniem z dnia 24 listopada 2011 r. Prezes Krajowej Izby Odwoławczej zwrócił wniesione odwołanie. W postępowaniu odwoławczym ustalono i zważono co następuje: W dniu 10 listopada 2011 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę i montaż mebli dla Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa i przebudowa budynku dla Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, przy...